• Informacje na temat:

  przed świtem c

Artykuły na temat: przed świtem c
 • Pattinson i Stewart razem na premierze

  Była hollywoodzka para Robert Pattinson i Kristen Stewart pojawią się razem w Los Angeles na premierze sagi "Zmierzch": Przed świtem. Część 2.

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

 • ​ "M jak miłość": Wojtuś wypowie wojnę... Joasi i Leszkowi?

  Po powrocie z kilkudniowej podróży służbowej Leszek (Sławomir Uniatowski) od razu zjawi się na Wietrznej, by zabrać Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) na romantyczną randkę. Para zacznie się regularnie spotykać i sypiać ze sobą! Chodakowska jednak postanowi na razie trzymać swój związek z Krajewskim w tajemnicy przed... Wojtusiem (Feliks Matecki).

 • Kto wyreżyseruje "Przed świtem"?

  Gus van Sant, Sophia Coppola i Bill Condon znajdują się na liście życzeń wytwórni Summit Entertainment w sprawie reżyserii finałowych filmów serii "Zmierzch" - ekranizacji tomu "Przed świtem" Stephanie Meyer.

 • Lis wezwał policję

  Paparazzi przed domem Tomasza Lisa zorganizowali koczowisko. Dostali zlecenie na zdjęcia dzieci dziennikarza. Doszło do interwencji policji...

 • Lidia Kopania przed świtem

  "Tamta łza" to pierwszy singel zapowiadający nową płytę Lidii Kopani. Piosenkę możecie już posłuchać na profilu wokalistki w serwisie Muzzo.pl . Album "Przed świtem" trafi do sklepów w piątek, 6 czerwca.

 • Villas chce więzienia dla syna!

  Gwiazda żąda, aby Krzysztof Gospodarek odpowiedział przed prokuratorem za oskarżenia pod adresem jej opiekunki i za pismo, jakie złożył miesiąc temu.

 • Bill Condon nakręci "Przed świtem"?

  Jak donosi strona Deadline.com zdobywca Oscara Bill Condon ("Dreamgirls" "Kinsey") jest faworytem wśród reżyserów typowanych do nakręcenia dwuczęściowej finału sagi "Zmierzch" - "Przed świtem".

 • "Codzienna 2 m. 3": O tym serialu pamiętają dziś tylko aktorzy, którzy w nim zagrali...

  Jakubik), sąsiadki Marianki (Edyta Jungowska) i mnóstwa znajomych.  Rewelacyjna obsada zapewniła serialowi przyzwoitą oglądalność (każdy odcinek przyciągał przed telewizory niemal 4 miliony widzów), krytycy chwalili produkcję za dowcip, a gwiazdy mówiły w wywiadach, że na planie panuje cudowna atmosfera i, choć zdjęcia rozpoczynają się bladym świtem, po prostu chce się im pracować. - Mam...

 • Siedem Złotych Malin dla "Sagi Zmierzch: Przed świtem. Część 2"

  Siedem Złotych Malin, dorocznych nagród dla najgorszych produkcji filmowych minionego sezonu, przyznali jurorzy filmowi "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2".

Dyskusje na temat: przed świtem c