• Informacje na temat:

  przedstawiciel firm

Artykuły na temat: przedstawiciel firm
 • Julia Wieniawa straciła intratny kontrakt z firmą obuwniczą!

  Spory cios dla młodziutkiej aktorki! Wygląda na to, że Julia Wieniawa (20 l.) właśnie straciła lukratywny kontrakt ze znanym koncernem. Firma nie zdecydowała się na przedłużenie umowy i tłumaczy powody swojej decyzji.

 • Netflix, producent "House of Cards", zarobił ponad 1,5 mld dolarów

  Internetowa sieć telewizyjna Netflix, która wyprodukowała słynny serial "House of Cards", ogłosiła, że w pierwszym kwartale 2015 roku jej dochód wyniósł ponad 1,5 mld dolarów, czyli tyle, ile prognozowali wcześniej analitycy. Firma poinformowała także, że z jej usług korzysta już ponad 62 mln odbiorców.

 • Firma Avon przeprasza zwolnioną pracownicę

  Małgorzata Kożuchowska, ambasadorka akcji Różowa Wstążka, której celem jest wsparcie chorujących kobiet, dofinansowanie badań oraz promowanie profilaktyki i świadomości, że rak to nie wyrok, ujęła się za zwolnioną z pracy chorą na raka pracownicą Avon-u. Kobiecie zaproponowano już nowe stanowisko. Firma kosmetyczna po naszej publikacji przesłała do redakcji oświadczenie w tej sprawie.

 • Jurek Owsiak najlepszym promotorem koncertowym?

  Jurek Owsiak otrzymał nominację w ramach plebiscytu International Music Industry Awards 2015 organizowanego przy okazji międzynarodowej konferencji branży muzycznej Musexpo w Los Angeles.

 • Firma kosmetyczna zrezygnuje z Kayah?

  Na tegorocznym festiwalu w Opolu Kayah zaskoczyła wszystkich fatalnym wyglądem. Teraz trwają spekulacje, czy jedna z firm kosmetycznych, którą reklamuje piosenkarka, zrezygnuje z jej usług.

 • Aresztowano podejrzanego w sprawie wycieku płyty Madonny

  Izraelska policja zatrzymała 39-letniego mężczyznę, który jest podejrzany, o to, że w grudniu włamał się on do komputera Madonny i wykradł utwory z jej nowego albumu "Rebel Heart".

 • Księżna Kate stosuje botoks? Jest oficjalny komentarz!

  Przedstawiciel Pałacu Kensington odniósł się do pogłosek na temat poprawiania urody przez księżną Kate (37 l.).

 • Emir Kusturica nakręci film o żydowskich partyzantach na Białorusi

  Emir Kusturica nakręci film o żydowskich partyzantach na Białorusi. W produkcji obrazu weźmie udział państwowa wytwórnia filmowa Biełaruśfilm. Kusturica jest reżyserem, którego osobiście podziwia sam białoruski prezydent - pisze portal Belsat.eu.

 • Słoneczny patrol

  Władze Santa Monica, chcąc sprywatyzować obsługę plaży, ogłaszają przetarg. Na plaży Mitcha pojawia się konkurencyjna prywatna firma ratownicza. By udowodnić,...

 • Borysewicz i Kukiz: Płyty nie będzie. "Chcą mnie finansowo wykończyć"

  W listopadzie miała się ukazać druga płyta duetu Borysewicz & Kukiz, ale album jednak nie trafi do sklepów. Paweł Kukiz twierdzi, że wytwórnia zerwała z nim kontrakt w związku z jego startem w kampanii prezydenckiej.