• Informacje na temat:

  przemek cypryański

Artykuły na temat: przemek cypryański
 • Surfing Cypryańskiego

  Przemek Cypryański, aktor serial owy, warszawski lanser zagra niebawem w komedii romantycznej "Jeszcze raz". Aktor wraz ze swoją filmową dziewczyną - Anną Antonowicz zagra wytrawnego surfera, co ciekawe nikt z nich dotąd nie miał z tym sportem do czynienia.

 • Monika Mrozowska: Uderzyła się kolanem w twarz

  Monika Mrozowska intensywnie przygotowuje się do programu "Celebrity Splash". Przyznaje, że treningi są wyczerpujące, bywają też niebezpieczne. Podczas jednego z nich boleśnie uderzyła się kolanem w twarz.

 • Cypryański zdał egzamin aktorski

  Teraz Przemkowi Cypryańskiemu nikt nie może zarzucić, że jest amatorem. Zdał właśnie egzamin, uprawniający go do tytułu zawodowego aktora.

 • Cypryański będzie psychologiem

  Przemysław Cypryański kształci się w jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Warszawie.

 • Cypryański zakochany na zabój!

  Przemek Cypryański (27 l.) wreszcie znalazł swoją drugą połówkę. Mówi się, że aktor wręcz oszalał z miłości do 26-letniej prezenterki muzycznej.

 • Cypryański w końcu aktorem

  Teraz Przemkowi Cypryańskiemu nikt nie może zarzucić, że jest amatorem. Zdał właśnie egzamin, uprawniający go do tytułu zawodowego aktora.

 • Cypryański samotny i zdesperowany

  ...27-letni Przemek, chociaż przystojny, dość sławny i w miarę bogaty, nie ma dziewczyny. Zamiast poszukać jej na własną rękę, aktor postawił na zwierzanie się prasie. Pytamy więc: która ma ochotę na Cypryańskiego?

 • Cypryański ćwiczy akrobacje

  Przemysława Cypryańskiego (26 l.) można ostatnio zobaczyć w Chałupach, gdzie pod okiem instruktorów pilnie ćwiczy akrobacje na desce. W nowym filmie aktor gra surfera.

 • Cypryański będzie psychologiem

  Przemysław Cypryański (26 l.) kształci się w jednej z najdroższych prywatnych uczelni w Warszawie.

 • Wymarzony prezent Cypryańskiego

  Wigilia już za nami. Już znaleźliśmy prezenty pod choinką. A o jakich podarunkach marzą gwiazdy? Przemysław Cypryański zdradza swój świąteczny sekret.

Zdjęcia na temat: przemek cypryański
Wideo na temat: przemek cypryański
 • Wyjazd integracyjny

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. Pracownicy korporacji Polish Lody - lidera branży lodziarskiej, najlepsi klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z pewnym siebie...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...

Dyskusje na temat: przemek cypryański