• Informacje na temat:

  przemek saleta

Artykuły na temat: przemek saleta
 • Przemysław Saleta odkrywa prawdę o "Azja Express"! Szok!

  Przemysław Saleta (48 l.) oraz jego przyjaciel, Dariusz Kuźniak, są pierwszą dwójką, która odpadła z programu "Azja Epxress". Okazuje się, że panowie wcale na to nie zasłużyli...

 • Przemek Saleta w zupełnie nowej roli

  W programie "Przemek Saleta: Najcięższe zadania" będzie można śledzić zmagania słynnego sportowca z zupełnie nowymi dla niego profesjami. Pierwszy odcinek już w środę, 8 października, na kanale National Geographic Channel.

 • Saleta: Zdradziłem swoją partnerkę

  Przemek Saleta (44 l.) zdobył się na szczere wyznanie. Pytanie tylko: po co?

 • Przemysław Saleta: Jednak wolę boks

  8 października telewizyjną premierę będzie miał najnowszy program stacji National Geographic "Przemek Saleta: Najcięższe zadania". Były bokser sprawdzi się w zupełnie nowych dla siebie zawodach.

 • Przemek Saleta dementuje

  O kim mowa? Oczywiście o naszym mistrzu bokserskim i medialnej postaci Przemku Salecie. Znanym z zamiłowania do imienia Ewa i znanym z tego, że kolejna Ewa - Wiertel - już nie stoi u jego boku. Podobno w Stanach zauroczyła go jakaś blondynka, podobno ktoś kogoś rzucił i już ze sobą nie rozmawiają. Przemysław Saleta zdementował w ostatnim programie Happy Hour. Nikt mu nie...

 • Wakacje Przemka Salety

  Wszyscy z dużym współczuciem obserwowaliśmy ostatnio jak, Saleta dochodził do siebie po oddaniu córce Nicole nerki do przeszczepu. Jak się miewa nasz ulubiony polski bokser?

 • Saleta ostro o Pawłowicz i Kaczyńskim

  Co Przemek Saleta (44 l.) sądzi na temat ostatnich wypowiedzi Krystyny Pawłowicz i Jarosława Kaczyńskiego?

 • Saleta zbiera siły

  Przemysław Saleta stanął na nogi. Tata małej Nicole, której oddał nerkę, po dwóch operacjach czuje się już na tyle dobrze, że spaceruje po szpitalnych korytarzach.

 • Przemysław Saleta i Ewa Pacuła szukają nowej nerki dla córki. Przeszczep Nicole Salety nie udał się

  Nicole Saleta (24 l.), córka Ewy Pacuły i Przemysława Salety, znowu potrzebuje nerki.

 • Gadżety Przemysława Salety

  Miał prowadzić show "Fort Boyard", wybrano Roberta Gonerę. Przemysław Saleta dostał jednak nową propozycję - niedługo w Polsacie wystartuje program "Gadżety Salety".

Zdjęcia na temat: przemek saleta
Wideo na temat: przemek saleta
 • Siwiec na wakacjach z Saletą!

  Natalia Siwiec i Przemek Saleta wybrali się na darmowy wyjazd do Tatralandii, jednego z największych parków wodnych w tej części Europy. Zobaczcie "ciężkie" życie celebrytów w całej okazałości! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Wyjazd integracyjny

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. Pracownicy korporacji Polish Lody - lidera branży lodziarskiej, najlepsi klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z pewnym siebie...

 • Ewa Pacuła: Bałam się zapytać faceta na wózku, czy mu staje!

  Ewa Pacuła, czyli była żona Przemka Salety, prowadzi od jakiegoś czasu w Polsat Cafe program o seksie. Porusza w nim dość kontrowersyjne tematy przełamując przy tym tabu. Ewa niedawno urodziła kolejne dziecko i najwyraźniej uznała, że nie wypada jej już rozmawiać o tak kontrowersyjnych rzeczach. Z tego powodu zapewnia, że nowy sezon jej programu będzie miał nieco lżejszą tematykę! "Stawiamy na ciepłe tematy w tej odsłonie „Dobrychnocek”, dlatego że w poprzedniej było ostro" - zdradza...

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!