• Informacje na temat:

  przemek saleta dziewczyna

Artykuły na temat: przemek saleta dziewczyna
 • Przemek Saleta dementuje

  ...stoi u jego boku. Podobno w Stanach zauroczyła go jakaś blondynka, podobno ktoś kogoś rzucił i już ze sobą nie rozmawiają. Przemysław Saleta zdementował w ostatnim programie Happy Hour. Nikt mu nie(...) lądowała dziewczyna imieniem Beata. Jak zatem widać, są w słowniku Salety i inne literki, inne imiona. Na jakie postawi tym razem?

 • Przemysław Saleta i Ewa Pacuła szukają nowej nerki dla córki. Przeszczep Nicole Salety nie udał się

  Nicole Saleta (24 l.), córka Ewy Pacuły i Przemysława Salety, znowu potrzebuje nerki.

 • Saleta zaręczył się?

  Na jednej z imprez partnerka Przemka Salety (41 l.), 22-letnia Katarzyna Wolska , pojawiła się z pierścionkiem zaręczynowym na palcu. Były sportowiec na pytania o ślub, odpowiadał tajemniczym uśmiechem.

 • Przemek Saleta (40 l.) ogłosił na swoich urodzinach, które odbyły się w środę 9 kwietnia w warszawskim klubie "Extravaganza", że oświadczył się swojej dziewczynie Ewie Wiertel (27 l.) i został przyjęty.

 • BrzydUla spotyka się z Saletą

  ..., Kamińska i Saleta pojawili się razem na after party kończącym imprezę Rage Race na początku lipca. Świetnie bawili się w swoim towarzystwie i nie odstępowali na krok. "Z ich zachowania można było wywnioskować, że są to ludzie sobie bliscy" - czytamy. Jak myślicie, czy Julia i Przemek pasują do siebie? 41-letni bokser ma za sobą trzy nieudane związki, nie stroni od imprez i różnego rodzaju rozrywek...

 • Ewa Pacuła wciąż walczy o życie córki. Nie jest dobrze

  ...kobietom, ale Ewa uważała, że jest przez nie rozpuszczony i zarozumiały, więc nie może być dobrym partnerem dla niej. W końcu jednak Przemek znalazł sposób, by ją w sobie rozkochać.  Zaraz potem oświadczył(...). Przemek zaś nie miał sprecyzowanego pomysłu na życie w kraju. To dzięki Ewie zaistniał w show-biznesie, który już wtedy bardzo go kusił.  Występował jako konferansjer na pokazach mody, w których ona brała...

 • Nowa miłość Salety

  ...39-letnia góra mięśni, czyli bokser Przemysław Saleta, wybrał się niedawno na basen ze swoją nową dziewczyną, młodszą o 13 lat Ewą Wiertel. Na czułych igraszkach w wodzie przyłapał ich "Fakt".

 • Wygryzie Kasię Glinkę?

  Zaczęła od show "Gwiazdy tańczą na lodzie" - i wygrała je. Może być pierwszą osobą, która zrobi karierę dzięki udziałowi w nim. Jako bardzo młoda, ładna dziewczyna, dobrze prezentująca się przed kamerami, zapowiada się całkiem obiecująco. Już teraz wpadła w oko producentom programu "Ford Boyard". Wczoraj donosiliśmy, że jego gospodarzami zostaną Przemek Saleta i Kasia Glinka. "Fakt" dowiedział...

 • Bobrowski: Zmagania z rolą i boksem

  Ten film zapewnił mi jedno z najbardziej emocjonujących przeżyć w moim życiu - o roli Przemka w obrazie "Bokser" z cyklu "Prawdziwe historie" opowiada Szymon Bobrowski.

 • Przybylska: Wykazać się i wygrać

  Rozumiem Ewę w jej wyborach - tak o swojej bohaterce mówi Anna Przybylska, kreująca postać żony Przemka (Szymon Bobrowski), w filmie "Bokser" z cyklu "Prawdziwe historie".