• Informacje na temat:

  przemysław

Artykuły na temat: przemysław
 • Przemysław Kossakowski przesadził? Egzorcysta zabrał głos. Niepokoją się też fani

  Przemysław Kossakowski (47 l.) w swoim programie doświadcza różnych, czasem bardzo ryzykownych sytuacji. Jako jedną z takich można postrzegać poddanie się pewnemu rytuałowi. Część fanów zaniepokoiła się. Głos zabrał też egzorcysta.

 • Przemysław Bluszcz jako Nikodem Dyzma

  Na deski Teatru Syrena przeniesiono liczącą sobie ponad 80 lat powieść autorstwa Tadeusza Dołęgi - Mostowicza. Jej ekranizacja z Romanem Wilhelmin w roli głównej okazała się niebywałym sukcesem. Do dziś, mimo upływającego czasu, jest chętnie oglądana przez kolejne pokolenia fanów zaskakujących przygód Nikodema.

 • Przemysław Sadowski: Czas jest jego sprzymierzeńcem

  Szczęśliwe dzieciństwo to dobry punkt wyjścia. Przemysław Sadowski (43 l.) właśnie takie miał, dzięki czemu dziś, gdy sam jest ojcem, ma z czego czerpać.

 • Przemysław Bluszcz: Nie tylko "ten zły"

  Ma w sobie coś, co sprawia, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. "Ten zły" to przecież Wąsacz ("Krew z krwi"), kierownik sklepu ("Supermarket"), alfons ("Kac Wawa") i gestapowiec Rappke ("Czas honoru"). Czy zagra kiedyś dobrego człowieka?

 • "Barwy szczęścia": Przemysław Stippa został... mężem

  Przemysław Stippa, czyli Władek Cieślak z "Barw szczęścia", stanął na ślubnym kobiercu. Małżeńską przysięgę aktor i jego ukochana złożyli sobie w sobotę 30 czerwca w ruinach pałacu w Runowie Krajeńskim w obecności najbliższych i przyjaciół.

 • Przemysław Saleta: Jednak wolę boks

  8 października telewizyjną premierę będzie miał najnowszy program stacji National Geographic "Przemek Saleta: Najcięższe zadania". Były bokser sprawdzi się w zupełnie nowych dla siebie zawodach.

 • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski o krok od rozstania!

  Związek Martyny Wojciechowskiej (44 l.) i Przemysława Kossakowskiego (47 l.) jest bardzo specyficzny. Oboje kochają podróżować, ale praca często zmusza ich do wyjazdów w pojedynkę. Niektórzy obawiali się, że będzie to szybki powód rozstania pary. Pojawił się jednak cień szansy, że uda się im spędzać trochę więcej czasu razem.

 • Sportowe pasje Przemysława Sadowskiego

  Nurkowanie, bilard, tenis, bieganie. Przemysław Sadowski, aktor kreujący jedną z głównych ról w serialu "Na krawędzi 2", uwielbia sport i ciągle próbuje swoich sił w jakiejś nowej dyscyplinie.

 • Przemysław Saleta z partnerką na urodzinach restauracji

  Przemysław Saleta (51 l.) pokazał się ze swoją nową ukochaną Karoliną Woźniak (29 l.) na urodzinach jednej z warszawskich restauracji. Dziewczyna na co dzień zajmuje się modelingiem - ma za sobą już kilka śmiałych sesji dla męskich magazynów. W mediach społecznościowych również publikuje rozbierane fotki.

 • Przemysław Sadowski: Seksowny drwal

  Przemysław Sadowski opowiada o tym, czy lubi podobać się kobietom, dlaczego nie zrobił kariery w Hollywood, co go łączy z Columbo i jak doszło do wypadku, w którym złamał rękę.

Zdjęcia na temat: przemysław
 • Przemysław Cypryański
 • Siwy Przemysław Sadowski: Wciąż sexy?
 • Siwy Przemysław Sadowski: Wciąż sexy?
Wideo na temat: przemysław
 • Przemysław Cypryański o "Kumplach"

  Przemysław Cypryański wystąpi w internetowym sitcomie „Kumple”, który opowiada o losach dwóch singli żyjących w dużym mieście. Pomysłodawcą projektu jest Adam Molak, a Cypryańskiemu na ekranie partnerują m.in. Maciej Jachowski, Joanna Jabłczyńska i Aleksandra Kisio.

 • Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak o "Azja Express"

  Uczestnicy "Azja Express" Dariusz Kuźniak i Przemysław Saleta opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o swoich wrażeniach po udziale w programie. "On był tam zjawiskiem" - powiedział Kuźniak o Salecie. Panowie zdradzili też różne zabawne zdarzenia, które ich spotkały. Czy coś ich zaskoczyło? "Plusem tego programu było to, że nie było to udawane" - stwierdził Saleta. (Dzień Dobry TVNDzień Dobry TVN

 • Nicole Saleta czeka na trzeci przeszczep nerki

  26 października obchodzony był Światowy Dzień Donacji i Transplantacji. W studiu programu Przemysław Saleta wraz z córką Nicole opowiedzieli o trudnej codzienności w oczekiwaniu na dawcę. Córka boksera czeka na trzeci już przeszczep nerki. (Dzien dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: przemysław