• Informacje na temat:

  przemysław bluszcz 2012

Artykuły na temat: przemysław bluszcz 2012
 • Pięć najbardziej ekscytujących finałów seriali w 2012 roku!

  ...i Przemysławowi Bluszczowi. Anna Grycewicz jako podkomisarz Joanna Majewska udowodniła, że rola kobiety w męskim świecie niekoniecznie musi ograniczać się do kwiatka w klapie kożucha. Nie zostało jeszcze...

 • "Być jak Kazimierz Deyna": Kazik, tata Kazika i mama Kazika

  Komedia obyczajowa "Być jak Kazimierz Deyna" to debiut Anny Wieczur-Bluszcz. Obserwujemy w nim toczące się na przestrzeni kilku dekad losy pewnej polskiej rodziny.

 • Gwiazdy dwóch teatrów nagrodzone w Sopocie!

  Mariusz Bonaszewski, czyli Luther z serialu "Krew z krwi", zdobył Grand Prix na na zakończonym w poniedziałek, 21 maja, XII Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Dwa Teatry - Sopot 2012. Wyróżniono go za rolę w spektaklu "Getsemani". Grand Prix otrzymali też reżyser i scenografowie przedstawienia, w którym zagrał Mariusz - Waldemar Krzystek oraz Agata Przybył i Andrzej Przybył.

 • "Jesteś Bogiem" bije kolejny rekord

  Kolejny rekord na koncie "Jesteś Bogiem". W zaledwie trzy tygodnie od premiery obraz Leszka Dawida osiągnął lepszy wynik frekwencyjny niż nominowane do Oscara "W ciemności" stając się najpopularniejszym polskim filmem 2012 roku. Historię "paktu przy dźwiękach głośnika" obejrzało już 1 237 455 widzów.

 • 15 lat "M jak miłość": Alfabet serialu

  Rafała (Przemysław Bluszcz), prześladowcę Anny granej przez Tamarę Arciuch? Wyszło na jaw, że mężczyzna był żonaty z kobietą łudząco podobną do Gruszyńskiej. Tak oto aktorce dane było wystąpić(...) werandzie, wtedy jedziemy 15 km - zdradziła odtwórczyni roli Barbary. J jak Joanny W 2012 roku Joanna Koroniewska ogłosiła, że odchodzi z serialu. Długo spekulowano, czy w roli Małgosi zastąpi ją...

 • GFF: "Jesteś Bogiem" na otwarcie

  Jedna z najważniejszych premier kinowych 2012 roku, "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida otworzy 37. Gdynia Film Festival. Wyczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika jest jednym z 13 tytułów, które w Konkursie Głównym festiwalu zawalczą o prestiżowe Złote Lwy.

 • Aktorstwo najwyższej próby

  ...", Małgorzatę Rożniatowską, czyli Kozę z "Instynktu", Teresę Budzisz-Krzyżanowską, czyli Krystynę z "Głębokiej wody", Przemysława Bluszcza, czyli Leona Gwiazdę z "Przepisu na życie", Jacka Różańskiego, czyli(...) Broadway'u. Za kilka dni obejrzeć ją będą także mogli widzowie warszawskiego Teatru Studio. - To ogromne przedsięwzięcie, które traktujemy jako najpoważniejsze wyzwanie artystyczne sezonu 2011/2012

 • Magik, Fokus i Rahim na ekranach kin

  Obsypany nagrodami, długo oczekiwany film o zespole Paktofonika - "Jesteś Bogiem", wejdzie do polskich kin już we wrześniu.

 • Oglądaj "Jesteś Bogiem"

  Już od 25 kwietnia za sprawą vod.interia.tv oglądać można kinowy hit ostatnich miesięcy, a zarazem jedną z najważniejszych polskich premier dekady, film "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida.

 • Marilyn Monroe i Chuck Norris w jednym filmie

  24 lutego, podczas festiwalu Prowincjonalia, premierę będzie miał debiutancki film Pawła Sarbinowskiego i Piotra Żukowskiego pt. "Niebo". To pełna zaskakujących obrotów akcji komedia, w której spotkamy m.in. Marilyn Monroe, Fryderyka Chopina i Chucka Norrisa.