• Informacje na temat:

  przemysław bluszcz dzieci

Artykuły na temat: przemysław bluszcz dzieci
 • "M jak miłość": Były więzień zagrozi Annie?

  Pojawienie się w Grabinie Rafała wzbudzi popłoch wśród mieszkańców. Były kryminalista jest kolejnym niejednoznacznym charakterem w aktorskim dorobku Przemysława Bluszcza, który zagości w serialu „M jak miłość” na dłużej.

 • Przemysław Bluszcz w "M jak miłość"

  Pojawienie się w Grabinie Rafała wzbudzi popłoch wśród mieszkańców. Były kryminalista jest kolejnym niejednoznacznym charakterem w aktorskim dorobku Przemysława Bluszcza, który zagości w serialu "M jak miłość" na dłużej.

 • "Barwy szczęścia": Chce poznać syna

  Gdy Aldona (Elżbieta Romanowska) i jej syn pojadą na mecz, w "Zdrówku" zjawi się Nawrot (Przemysław Bluszcz - niezapomniany psychopata Rafał z serialu "M jak miłość", który widowiskowo spalił dom Mostowiaków). Borys (Jakub Wieczorek) przepędzi intruza, ale ten zaczeka na kobietę przed sklepem. Wtedy Grzelak rzuci się na niego z pięściami. Aldona zobaczy to zajście. - Kto to jest? - zapyta...

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • "Krew z krwi": Spotkanie z gwiazdami 2. serii serialu

  Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Piotr Głowacki, Tomasz Sobczak, Wiesław Komasa, Bartosz Gelner i Antoni Królikowski.(...) trojga dzieci i wdowa po zamordowanym gangsterze zmuszona przejąć jego rolę, by chronić własną rodzinę, w 2. serii powróci do kraju, by spróbować ułożyć sobie życie z dala od świata, przed którym uciekła...

 • Drugi sezon serialu "Krew z krwi" wiosną 2015 w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

 • "Krew z krwi" powraca!

  Woronowicz, Gabriela Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Piotr Głowacki, Tomasz Sobczak, Wiesław Komasa, Bartosz Gelner, Antoni Królikowski. Serial, oparty na holenderskim formacie(...) 2" to kontynuacja historii Carmen (w tej roli Agata Kulesza) - matki trojga dzieci, wdowy po zamordowanym gangsterze, która zmuszona jest przejąć jego rolę, by chronić własną rodzinę. Z pozoru spokojne...

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

 • "Krew z krwi: Drugi sezon wiosną w TVP2

  ...i nowi bohaterowie, a do obsady dołączy plejada aktorskich znakomitości: Bartłomiej Topa, Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Gabriela Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Piotr(...)  Druga seria serialu sensacyjnego "Krew z krwi" to kontynuacja historii Karmen (w tej roli Agata Kulesza) - matki trojga dzieci, wdowy po zamordowanym gangsterze, która zmuszona jest przejąć...

 • Oświadczyny w "M jak miłość"

  Marcin Chodakowski wreszcie dojrzeje do decyzji o małżeństwie i padnie przed Kasią na kolana. Czy kobieta przyjmie jego oświadczyny?