• Informacje na temat:

  przemysław zajac

Artykuły na temat: przemysław zajac
 • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski razem na ekranie?

  Od jakiegoś czasu plotkowano, że Martyna Wojciechowska (44 l.) i Przemysław Kossakowski (47 l.) dostaną wspólny program. Informator jednego z tygodników potwierdza, że rzeczywiście otrzymali taką propozycję. I ponoć przyjęli ją!

 • Opowiadający o Zbigniewie Relidze "Bogowie", traktujące o powstaniu warszawskim "Miasto 44" i podejmująca wątki katastrofy smoleńskiej "Onirica - Psie Pole" to trzy konkursowe tytuły, które można było zobaczyć w czwartek na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • "Barwy szczęścia": Biznesmen czy bandyta? - rozmowa z Przemysławem Cypryańskim

  Gdy cztery lata temu przestał grać w "M jak miłość", usunął się w cień. Rzadziej występował w telewizji, ale nie próżnował. Ukończył studia i pracował nad sobą, żeby poszerzyć wachlarz swoich możliwości aktorskich. Wraca rolą w "Barwach szczęścia". Wcieli się w siejącego zgorszenie Madejskiego, który otworzy w domu Basi klub dla swingersów!

 • Agnieszka Warchulska: Nie dajmy się zwariować

  Przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, a na salony chodzi tylko, gdy musi. Wolny czas najchętniej spędza z mężem i dwoma synami. Niedawno dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać przebojowej doktor Lis.

 • "Pierwsza miłość": Marysia pobita w więzieniu!

  Przypomnijmy, że w przed wakacjami Radosz odkryła, że za zabójstwem Kępińskiego (Przemysław Sejmicki) stoi Materski (Jan Krzysztof Szczygieł). Do swojej teorii próbowała przekonać policję, jednak bezskutecznie. Tymczasem Materski przez "przypadek" spotkał Marysię na parkingu podziemnym i zacznie jej grozić.  Przerażona kobieta wyrwała się mu i uciekła do samochodu. Wyjeżdżając, niechcący go...

 • Gdynia 2014: Gatunkowo

  Sprawnie zrealizowane, trzymające w napięciu, znakomicie zagrane - debiutant Michał Otłowski i doświadczony Waldemar Krzystek udowadniają, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. W środę, 17 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni publiczność obejrzała m.in. produkcje "Jeziorak" i "Fotograf".

 • "Pierwsza miłość": Marysia trafi do aresztu

  Niestety, wszystko wskazuje na to, że ziściły się najgorsze obawy żony Michała (Wojciech Błach) - przyjdzie jej teraz ponieść surowe konsekwencje decyzji o ucieczce z miejsca wypadku. Jak Marysia poradzi sobie w areszcie śledczym? Przypomnijmy: Domańska poznała Materskiego (Jan Krzysztof Szczygieł), gdy starała się pomóc Ryszardowi (Przemysław Sejmicki). Biznesmen wykorzystywał bezdomnych do...

 • Pożądany, czarujący i... zajęty

  Dokonał trudnej sztuki - po latach nieobecności na ekranie powrócił i stał się jednym z najchętniej obsadzanych aktorów. A przy okazji zawładnął wyobraźnią tysięcy kobiet.

 • Katarzyna Glinka: Sądowy finał jej małżeństwa!

  Katarzyna Glinka i Przemysław Gołdon przed rozwodem potrafili spojrzeć sobie w twarz. To niewątpliwie duży sukces.

 • "Śpiewaj i walcz": Pierwsze szóstki

  Mimo najlepszych ocen od jurorów, Przemysław Szczotko znalazł się w trójce zagrożonych w programie "Śpiewaj i walcz". O głosy widzów muszą zabiegać także Anna Zielińska "Nuno" i grupa Avocado.

Zdjęcia na temat: przemysław zajac
Dyskusje na temat: przemysław zajac