• Informacje na temat:

  przetakiewicz

Artykuły na temat: przetakiewicz
 • Joanna Przetakiewicz znów nago! Pokazała gorące zdjęcie!

  Joanna Przetakiewicz to jedna z tych kobiet w show-biznesie, które pojawiając się na imprezach branżowych, przykuwa uwagę. 51-letnia projektantka nie poddaje się upływającemu czasowi. Do tego jej kobiece, luksusowe i wysmakowane kreacje przyciągają niejedno oko. Przetakiewicz wielokrotnie już udowodniła podczas niejednej sesji zdjęciowej dla prestiżowych magazynów, że równie dobrze prezentuje się...

 • "Project Runway": Świetnie sobie radzą

  To dobra wiadomość dla wszystkich pasjonatów mody, kreatywnego krawiectwa i zdolnych, jeszcze nieodkrytych projektantów. Na ekrany wraca "Project Runway". Kto tym razem zdobędzie uznanie surowego jury i zachwyci widzów?

 • Joanna Przetakiewicz obwinia o to synów! Szok!

  Joanna Przetakiewicz (51 l.) zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy na temat rodzinnych relacji. Okazuje się, że - jak w każdej rodzinie - jest coś, co wymaga poprawki. Projektantka zdradziła, czego nie lubi w swoich synach!

 • Finał programu "Project Runway": Kto wygra?

  Kto okaże się zwycięzcą II edycji programu "Project Runway"? Trzy osoby walczą o miano najlepszego projektanta, 100 tysięcy złotych oraz sesję własnej kolekcji w magazynie "Elle". W środę, 27 maja, na antenie TVN jurorzy wraz z gościem specjalnym - światowej sławy topmodelką - Karoliną Kurkovą, ogłoszą werdykt.

 • Szokujące wyznanie Joanny Przetakiewicz! Powiedziała, kiedy straciła dziewictwo!

  Dla Joanny Przetakiewicz (51 l.) nie ma tematów tabu. W ostatnio udzielonym wywiadzie zdecydowała opowiedzieć się o swoim pierwszym razie. Wiek, w którym gwiazda straciła dziewictwo, jest szokujący!

 • "Project Runaway": Projektanci i modelki

  4 marca TVN wyemitował premierowy odcinek drugiego sezonu "Project Runaway". Show, w którym do walki o zwycięstwo przystąpiło 14 ambitnych projektantów z całej Polski, oglądać można w każdą środę o godz. 21.30.

 • Joanna Przetakiewicz: ukochany nadal ją zaskakuje!

  Joanna Przetakiewicz (50 l.) w końcu od rozstania, a potem od śmierci Jana Kulczyka (+ 65 l.), ułożyła sobie życie u boku innego mężczyzny, a ten nie przestaje jej zaskakiwać.

 • Ruszyły zdjęcia do "Project Runaway"

  Ruszyły zdjęcia do pierwszej polskiej edycji programu "Project Runway".

 • Joanna Przetakiewicz szykuje się do ślubu? "Niewykluczone, że znów stanie na ślubnym kobiercu"

  Joanna Przetakiewicz (52 l.) i Rinke Rooyens (49 l.) niebawem sformalizują swój związek? Takie wieści przynosi jeden z tygodników...

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

Zdjęcia na temat: przetakiewicz
 • Joanna Przetakiewicz
 • Joanna Przetakiewicz
 • Joanna Przetakiewicz
Wideo na temat: przetakiewicz
 • Rozkraczona Sablewska promuje ciuchy Przetakiewicz!

  Joanna Przetakiewicz postanowiła swoją nową kolekcję ubrań wypromować z pomocą byłej niani synka Kukulskiej. W odważnym filmie, którego reżyserem jest Xavery Żuławski, naga Majka wije się po podłodze, obściskuje z przystojnym modelem oraz pozuje rozkraczona! Zachęciła Was do kupna ciuchów Aśki?

 • Joanna Przetakiewicz nie zdążyła powiedzieć tego Janowi Kulczykowi

  Na początku lat dziewięćdziesiątych Joanna Przetakiewicz założyła jedną z pierwszych prywatnych sieci klinik stomatologicznych. Po rozwodzie związała się z najbogatszym w tym czasie Polakiem Janem(...) życie”. Nigdy nie powiedziałam mu tego wprost, jak bardzo mu za to dziękuje. Dlatego, tym bardziej jego niespodziewana śmierć była dla mnie ciężkim przeżyciem – mówiła Joanna Przetakiewicz w "Kulisach

 • Przetakiewicz chwali się, że lata tanimi liniami

  Joanna Przetakiewicz w programie "Azja Express" przyznała, że uwielbia luksus. Ostatnio jednak wybrała się do Londynu tanimi liniami lotniczymi. W rozmowie z Wideoportalem przyznała, że często nimi lata, ponieważ w tego typu samolotach nie ma dużej różnicy między klasą ekonomiczną a klasą biznesową, którą oferują drożsi przewoźnicy. Stwierdziła, że nie przywiązuje zbyt dużej wagi do

Dyskusje na temat: przetakiewicz