• Informacje na temat:

  przetakiewicz plotki

Artykuły na temat: przetakiewicz plotki
 • Joanna Przetakiewicz dementuje plotki na swój temat! Co ją zabolało?

  Joanna Przetakiewicz (48 l.) postanowiła odwiedzić ulubioną śniadaniówkę, aby zdementować kilka plotek na swój temat. Byłą partnerkę Kulczyka najbardziej zabolał fakt, iż media uważają, że chwali się swoim bogactwem. Czy aby na pewno nie ma to nic wspólnego z prawdą?

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

 • Joanna Przetakiewicz ukrywa ukochanego w Londynie?! Jest zakochana!

  Joanna Przetakiewicz (49 l.) ponoć jest szczęśliwie zakochana, a swoją miłość odnalazła w Londynie! Ale na próżno wypatrywać nowego partnera u boku Aśki. Powód jest dość oczywisty.

 • Joanna Przetakiewicz żałuje związku z Janem Kulczykiem?!

  Joanna Przetakiewicz (48 l.) przez długie lata była w związku z jednym z najbogatszych Polaków, Janem Kulczykiem (†65 l.). Czy teraz tego żałuje?

 • Joanna Przetakiewicz o rozstaniu z Janem Kulczykiem

  Joanna Przetakiewicz (46 l.) pierwszy raz skomentowała rozstanie ze swoim wieloletnim partnerem, milionerem Janem Kulczykiem (63 l.).

 • Hanna Lis jednak nie mieszka u Przetakiewicz?! Sytuację skomentowała...Agnieszka Hyży!

  Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Hanna Lis (47 l.) po rozstaniu z Tomaszem Lisem (52 l.), zamieszkała u Joanny Przetakiewicz (50 l.). Dziennikarce bardzo nie spodobała się ta plotka i postanowiła ją skomentować.

 • Joanna Przetakiewicz opowiada o kulisach rozstania z Kulczykiem!

  Joanna Przetakiewicz (48 l.) ostatnio uwielbia dzielić się kulisami swojego związku ze zmarłym w 2015 roku Janem Kulczykiem (†65 l.). O czym tym razem opowiedziała?

 • Kulczyk i Przetakiewicz rozstają się?

  ..." - pisze magazyn "Gwiazdy". Podobno Przetakiewicz i Kulczyk zachowywali się względem siebie jak obcy ludzie. Oczywiście, wywołało to natychmiast lawinę spekulacji. Plotki mówiły, że na ślub prezydenckiej(...)Do niedawna Joanna Przetakiewicz (41 l.) i Jan Kulczyk (62 l.) na oficjalnych imprezach nie kryli się ze swoimi uczuciami. Miliarder wspierał Joasię na pokazach jej nowych kolekcji (jest...

 • Przetakiewicz o "rozstaniu" z Kulczykiem

  Joanna Przetakiewicz (41 l.) po raz pierwszy wypowiedziała się na temat plotek dotyczących jej rozstania z Janem Kulczykiem (62 l.).

 • Magdalena Frąckowiak szczerze o macierzyństwie!

  Modelka od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest syn Joanny Przetakiewicz, Aleksander (28 l.). Choć niedawno pojawiły się pogłoski, że para rozstała się, okazuje się, że były to zwykłe plotki. Co więcej, być może nawet niebawem usłyszymy od nich radosną nowinę! Magdalena Frąckowiak w rozmowie z "Faktem" wyjawiła, że myśli o macierzyństwie! "Naturalnie pojawiają...

Wideo na temat: przetakiewicz plotki
 • Joanna Przetakiewicz dementuje plotki na swój temat!

  Joanna Przetakiewicz (48 l.) skomentowała w "Dzień Dobry TVN" plotki, które pojawiają się w prasie na jej temat. Czy to prawda, że powiedziała do restauratorki Magdy Gessler, aby pokazała piersi? Właścicielka marki La Mania zdradziła, czy są plotki, które w szczególny sposób ją dotykają. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.