• Informacje na temat:

  przybylska anna guz trzustki

Artykuły na temat: przybylska anna guz trzustki
 • Przybylska trafiła do szpitala. Wykryto u niej guza trzustki!

  Rodzina aktorki przechodzi teraz trudne chwile. Anna trafiła do szpitala, gdzie przeszła bardzo poważną operację...

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Nie żyje Anna Przybylska. Zmarła po ciężkiej chorobie

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła po długiej chorobie, miała 35 lat. Aktorka od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Ostatnia wola Anny Przybylskiej. Jak wypełnia ją Jarosław Bieniuk?

  To już prawie 4 lata, jak nie ma jej z nami. Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku, pogrążając w żałobie całą kochającą ją publiczność. Największym wstrząsem jej śmierć była oczywiście dla(...) zdiagnozowano u aktorki guza trzustki, który okazał się złośliwy. Rozpoczęła się wielomiesięczna walka z chorobą. Pomocy szukali u lekarzy w Polsce,Szwajcarii i w USA. Jarosław Bieniuk w obliczu choroby...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Anna Przybylska: Lekarz aktorki szczerze o jej chorobie!

  Anna Przybylska (†36 l.) w ostatnich miesiącach przeżywała prawdziwy koszmar!

 • Izba lekarska wszczęła postępowanie ws. lekarza Anny Przybylskiej

  Rzecznik odpowiedzialności zawodowej Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku wszczął postępowanie ws. lekarza, który opiekował się Anną Przybylską. Sprawa dotyczy telewizyjnych wypowiedzi doktora na temat przebiegu choroby zmarłej w niedzielę aktorki.

 • Jacek Żakowski opowiedział o chorobie. Ten sam przypadek co Anna Przybylska!

  Rzadko mówi o sobie. Tym razem zdecydował się opowiedzieć o rzeczy najintymniejszej - śmiertelnej chorobie. - Jestem jednym z niewielu ludzi, którzy po guzie trzustki, dwa miesiące po operacji, czują się fantastycznie. Zawdzięczam to mojej internistce, która przy rutynowej wizycie zapytała, kiedy robiłem USG brzucha - zdradził Jacek Żakowski w telewizyjnym wywiadzie. O swojej walce...

 • Anna Przybylska pozwała przed śmiercią serwis plotkarski

  Anna Przybylska przed śmiercią pozwała serwis plotkarski Pudelek.pl, który już 16 lipca poinformował czytelników o śmierci aktorki - informuje "Gazeta Wyborcza".