• Informacje na temat:

  przybylska anna z mężem

Artykuły na temat: przybylska anna z mężem
 • Anna Przybylska i Dominik Zygra: oto prawda o ich małżeństwie

  Anna Przybylska (†35 l.) czerpała z życia pełnymi garściami. Jak kochała, to całym sercem. Być może właśnie przez to miała na koncie nieudane związki. Najpierw z Jackiem, a później z Dominikiem. Z tym drugim wzięła nawet ślub. Ich rozwód trwał niemal tyle samo czasu co małżeństwo…

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska: znajoma zdradziła, jak wyglądało ich wspólne życie

  ...i będziemy mogli zostać mężem i żoną - z kolei zdradzała w wywiadzie Przybylska.  Dopiero w lipcu 2012 roku na stałe wrócili do miłego ich sercom Trójmiasta. Kupili luksusowy apartament w Gdyni, a na...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Anna Przybylska komentuje pogłoski o jej śmierci: Pozdrawiam z zaświatów!

  Jeden z tabloidów zadzwonił do Jarosława Bienuka z prośbą o skomentowanie całego zamieszania. Telefon niespodziewanie odebrała... Anna Przybylska!

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Anna Przybylska: W internecie już żerują na jej śmierci!

  ...informację o tym, że aktorka wraz z mężem byli kiedyś ich klientami, wynajmowali apartament i... korzystali z basenu! Niestety, to nie jedyna próba "zareklamowania się" i zarobienia na jej śmierci. Na...

 • Anna Przybylska prostytutką

  "To mojej rodzinie, a nie Marylce, postaci serial owej, należy się mój czas" - stwierdziła Anna Przybylska, która po 10 latach odeszła z serialu "Złotopolscy". Wraz z mężem piłkarzem, Jarosławem Bieniukiem i dwójką dzieci mieszka w Turcji.

 • Gwiazdy oburzone plotką o śmierci Anny Przybylskiej!

  ...one od Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Dziennikarka zaznacza, że informowała ona prasę o tym, że Anna Przybylska czuje się dobrze, ale niestety komentarz przez nią przekazany został zignorowany. Tak(...) na oficjalnej stronie aktorki, Anna Przybylska nie skomentowała sprawy osobiście. Portal, który zamieścił nieprawdziwe informacje przeprosił aktorkę i zamieścił już sprostowanie. Menadżerka gwiazdy...

 • Anna Przybylska w szpitalu!

  Anna Przybylska ("Sęp", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Klub szalonych dziewic") trafiła do szpitala, gdzie przeszła poważną operację usunięcia guza trzustki. Teraz aktorka dochodzi do siebie po zabiegu.