• Informacje na temat:

  przybylska dlaczego nie

Artykuły na temat: przybylska dlaczego nie
 • Anna Przybylska

  .... Pojawiła się w wielu filmach- między innymi w produkcji Bogusława Lindy " Sezon na leszcza"  (2000) oraz komedii romantycznej " Dlaczego nie!"  (2007). Przez 8 lat grała doktor Karinę w serialu " Daleko od noszy".   Przybylska, jako jedyna Polka, została międzynarodową twarzą kosmetyków firmy Astor. Występuje również w reklamach.

 • Anna Przybylska: Wpisy do księgi kondolencyjnej

  Po śmierci Anny Przybylskiej wyłożono w Gdyni księgę kondolencyjną. "Spotkało się życie i śmierć. Śmierć zapytała - dlaczego wszyscy cię kochają, a mnie nienawidzą? Życie odpowiedziało: bo ja jestem pięknym kłamstwem, a ty bolesną prawdą" - to jeden z pierwszych wpisów, jaki pojawił się w księdze.

 • Ania Przybylska: Nie będzie filmu o aktorce. Rodzina nie zaakceptowała scenariusza

  Radosław Piwowarski (69 l.) przymierzał się do nakręcenia filmu o Ani Przybylskiej (+36 l.). Niestety, według najnowszych informacji, prace nad produkcją zostały zablokowane.

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Data ustalona

  Nabożeństwo żałobne w intencji Anny Przybylskiej odprawione zostanie w czwartek, 9 października, w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni. Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji i nieprzynoszenie kwiatów.

 • Sława Przybylska czuje się niepotrzebna? "Świat należy do młodych, to oni są dziś ważni"

  Sława Przybylska (84 l.) przyznaje, że producenci nie chcą angażować jej do programów muzycznych. Wolą celebrytów bez dorobku, którzy zawsze powiedzą coś kontrowersyjnego. "Jeśli ktoś się zgłosi, to ja chętnie mogę podjąć się tej pracy. Tyle że chętnych nie widzę" - mówi ze smutkiem.

 • Maria Czubaszek: Lubię być zaskakiwana!

  Cięty dowcip oraz poczucie humoru to jej znak firmowy. Maria Czubaszek zdradza, dlaczego woli polityków od plotek z życia gwiazd. Pisarka i satyryczka wyjawia także, jakie sprawy traktuje bardzo serio i czym zaimponowała jej Ania Przybylska.

 • Kasia Bujakiewicz odmówiła udziału w projekcie o Ani Przybylskiej! To dla niej zbyt wiele!

  Kasia Bujakiewicz (44 l.) i Ania Przybylska (†35 l.) były ze sobą bardzo blisko. Aktorki przyjaźniły się ze sobą aż do śmierci Anny. Mimo upływu lat, aktorka nadal nie może pogodzić się ze stratą bratniej duszy.

 • Przybylska w "Kryminalnych"

  W 85. odcinku "Kryminalnych" gościnnie zagra Anna Przybylska. Seksowna gwiazda - którą ostatnio mogliśmy oglądać w komedii "Dlaczego nie!" - tym razem wcieli się w niebezpieczną oszustkę, zamieszaną w morderstwo i kradzież dzieł sztuki.

 • Rok od śmierci Anny Przybylskiej

  W poniedziałek, 5 października, minie rok od śmierci Anny Przybylskiej, uwielbianej przez widzów aktorki filmowej i serialowej.

 • Przybylska: Dlaczego rezygnuje z kariery?

  Anna Przybylska podjęła ważną decyzję - na razie wycofuje się z zawodowego życia. Najbliższych kilka miesięcy chce poświęcić tylko rodzinie

Zdjęcia na temat: przybylska dlaczego nie
Dyskusje na temat: przybylska dlaczego nie
 • Re: "Złotopolscy": Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej!

  Moim zdaniem Anna Przybylska była przeciętną aktorką o nieprzeciętnej urodzie. Robienie z niej gwiazdy i filmu o niej to lekka przesada. A jaka miałaby być fabuła? Jakieś wielkie role? Jakie? Dlaczego nie zrobić filmu o Poli Negri, Danucie Szaflarskiej, Ninie Andrycz czy innych?

 • Re: "Daleko od noszy": Doktor Kidler i siostra Basen wracają?

  Właśnie! Dlaczego "Daleko..." nazywają kultowym?! Może dlatego, że grał tam słynny Gąsowski, czy nieżyjąca już Anna Przybylska? Bez sensu... kultowe to może być "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i w najgorszym przypadku "Klan", ale nie durne "Daleko od noszy"! Ludzie, idźcie po rozum do głowy!

 • Re: Gwiazdy oburzone plotką o śmierci Anny Przybylskiej!

  dlaczego?? nikt jej nie kazał milczeć. Przybylska była traktowana jak normalna pacjentka, Chodziła normalnie po korytarzu . Nie powiedziała o niej nic złego tylko prawde.