• Informacje na temat:

  przybylska druga

Artykuły na temat: przybylska druga
 • Mama Anny Przybylskiej opublikowała nowy wpis. Wzruszające słowa!

  Wkrótce przypada druga rocznica śmierci Anny Przybylskiej (†36 l.). Jej bliscy postanowili wykorzystać ten szczególny czas, by nie tylko wspominać aktorkę, ale także zachęcić wszystkich do pomocy chorym i potrzebującym. Wzruszający wpis zamieściła Krystyna Przybylska.

 • Maria Czubaszek: Lubię być zaskakiwana!

  Cięty dowcip oraz poczucie humoru to jej znak firmowy. Maria Czubaszek zdradza, dlaczego woli polityków od plotek z życia gwiazd. Pisarka i satyryczka wyjawia także, jakie sprawy traktuje bardzo serio i czym zaimponowała jej Ania Przybylska.

 • Nie powstanie film o Ani Przybylskiej

  ...miał u jej rodziny duży kredyt zaufania. To właśnie u niego debiutowała w 1997 roku w filmie "Druga strona Wenus". - W dniu pogrzebu, widząc rozpacz ludzi i miłość, jaką ją darzyli, zrozumiałem, że...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Anna Przybylska zostawiła rodzinę i wyjechała do Stanów! Co się dzieje?

  Anna Przybylska (35 l.) w wielkiej tajemnicy poleciała do USA. Powód jej wyjazdu nie jest jednak oficjalnie znany...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • Oliwia Bieniuk: Jej mama, Anna Przybylska, byłaby z niej dumna!

  ...garnitury. Oliwka właśnie dostała taką samą szansę. Jeśli mądrze poprowadzi swoją karierę, może tak jak mama stać się najlepiej opłacaną twarzą reklamową... Ania Przybylska zdawała sobie(...) Katarzyny Figury (54 l.). Wkrótce dołączy do nich Jaś (5 l.). Anna Przybylska nie tylko zarabiała, potrafiła też dzielić się z innymi, co potwierdza zaprzyjaźniony z rodziną ksiądz z hospicjum...

 • Arkadiusz Janiczek: Zaczynam być sentymentalnym facetem

  13 lat grał w "Złotopolskich". Był przejmujący w "Placu Zbawiciela". Przedstawiamy portret Arkadiusza Janiczka.

 • Anna Przybylska miała tyle planów! Teraz spełnia je jej mama

  Anna Przybylska (†36 l.) do ostatniej chwili planowała ciekawe podróże i atrakcje dla swoich pociech. Teraz realizuje je jej mama, Krystyna.

 • W Międzyzdrojach poproszeni "o rękę"

  Krystyna Sienkiewicz, Beata Rybotycka, Anna Przybylska, Zofia Czerwińska, Waldemar Malicki i Szymon Bobrowski odsłonili w piątek, 6 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

Zdjęcia na temat: przybylska druga
Wideo na temat: przybylska druga
 • Agnieszka Jastrzębska i Radosław Piwowarski wspominają Annę Przybylską

  - Ani należał się Oscar. W Stanach byłaby drugą Julią Roberts - stwierdził reżyser/ źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • Druga szansa

  Andreas (Nikolaj Coster-Waldau, gwiazda serialu ,,Gra o tron'') jest detektywem i ma poukładane życie - dobra praca, piękny dom z widokiem na morze, piękna żona Anna (Maria Bonnevie - "Księga Diny'') i nowo narodzony synek. Pewnego dnia wraz ze swoim partnerem, a zarazem przyjacielem, Simonem ( Ulrich Thomsen - "W lepszym świecie'') zostaje wezwany do patologicznej rodziny. Wkrótce ta interwencja wywróci jego życie do góry nogami i Andreas stanie przed moralnymi wyborami, z których żaden nie...

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Drugi sezon od 8. marca!

  Czy Stasiak i Przybylska przeżyli wypadek? Co nowego wydarzy się w drugim sezonie? Obejrzyjcie zapowiedź najnowszej serii. Nowe odcinki od 8 marca w TV4 – Czwórka!

 • Druga strona muru

  Lata 70. XX wieku. Trzydziestoletnia Nelly i jej syn Aleksiej zaczynają nowe życie w zachodnich Niemczech. Udało im się uciec z Berlina Wschodniego, gdzie zostawili za sobą trudne i bolesne wspomnienia. Trzy lata wcześniej w tajemniczych okolicznościach chłopiec stracił ojca, a Nelly partnera, Wassilija. Kobieta wierzy, że po drugiej stronie muru zapewni sobie i dziecku dobre i spokojne życie. Pierwsze kroki w nowym miejscu stawiają w ośrodku dla uchodźców, oczekując na przyznanie prawa do...

Dyskusje na temat: przybylska druga