• Informacje na temat:

  przybylska i wesołowski

Artykuły na temat: przybylska i wesołowski
 • "Sam słodycz": Piotr Adamczyk i Anna Przybylska najpiękniejszymi Polakami

  Po raz jedenasty czytelnicy dwutygodnika "VIVA!" wybierali najpiękniejszych Polaków. Tym razem w plebiscycie zwyciężyli Anna Przybylska i Piotr Adamczyk. Dochód z akcji zostanie przekazany na stypendia dla utalentowanej młodzieży z rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych.

 • Wesołowski: Z Lindą i Przybylską

  W serialu "Na Wspólnej" Kuba Wesołowski gra od początku, już siedem lat! Na naszych oczach z chłopca zmienił się w przystojnego mężczyznę. Aktorstwo stało się jego pasją. Wkrótce zobaczymy go w nowej roli w "Klubie szalonych dziewic" .

 • Zabójcza namiętność z Anną Przybylską

  Już w najbliższą sobotę o godzinie 20.20 na antenę TVP 1 wraca uwielbiany przez widzów "Komisarz Alex". W pierwszym odcinku nowej serii policjanci i czworonożny detektyw ścigać będą bardzo piękną i bardzo groźną kobietę - "łódzką modliszkę", w którą wciela się Anna Przybylska.

 • Przybylska znowu w serialu!

  Anna Przybylska, niezapomniana Marylka Baka ze Złotopolic, otwiera długi peleton gwiazd, które wystąpią w trzecim sezonie "Komisarza Aleksa". Jej bohaterka zostanie ochrzczona przez media mianem łódzkiej modliszki. Podobno zabiła męża rękami kochanka...

 • Anna Przybylska została... łódzką modliszką

  Anna Przybylska, niezapomniana Marylka Baka ze Złotopolic, otwiera długi peleton gwiazd, które wystąpią w trzecim sezonie "Komisarza Aleksa“. Jej bohaterka zostanie ochrzczona przez media mianem łódzkiej modliszki. Podobno zabiła męża rękami kochanka...

 • Przybylska i zabójcza namiętność

  Już w najbliższą sobotę, 2 marca, na antenę TVP 1 wraca serial "Komisarz Alex". W pierwszym odcinku nowej serii policjanci i czworonożny detektyw ścigać będą bardzo piękną i bardzo groźną kobietę - "łódzką modliszkę", w którą wciela się Anna Przybylska.

 • Przybylska z Wesołowskim?

  Wesołowski. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda praca przy tej produkcji. Nie trudno zauważyć, że pomimo plenerowych scen i dużego mrozu, aktorów nie opuszcza dobry humor. Zdjęcia do tego...

 • Przybylska i Adamczyk najpiękniejsi

  Po raz jedenasty czytelnicy dwutygodnika "VIVA!" wybierali najpiękniejszych Polaków. Tym razem w plebiscycie zwyciężyli Anna Przybylska i Piotr Adamczyk.

 • Wesołowski odchodzi?!

  Od kiedy w związku Karoliny i Mikołaja, granych przez Anię Przybylską i Kubę Wesołowskiego, zaczęło się dziać źle, fanki serialu obawiały się czy czasem nie jest to początek końca obecności tego przystojnego aktora w serialu. Czy czeka nas zatem KSD bez Kuby Wesołowskiego?

 • Wesołowski odchodzi z serialu?

  Od kiedy w związku Karoliny i Mikołaja zaczęło się dziać źle, fanki "Klubu szalonych dziewic" obawiały się czy czasem nie jest to początek końca obecności tego przystojnego aktora w serialu. Czy czeka nas zatem "KSD" bez Kuby Wesołowskiego?

Zdjęcia na temat: przybylska i wesołowski
Wideo na temat: przybylska i wesołowski
 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Sęp

  Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił? W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o...

 • Bilet na Księżyc

  Rok 1969. Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do Ludowego Wojska Polskiego i dostaje przydział do służby w Marynarce Wojennej w formacji łodzi podwodnych. Z Antonim (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają do jednostki w Świnoujściu. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antoni chce przygotować Adama do życia w jednostce. Spotkanie z piękną kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu młodego...

Dyskusje na temat: przybylska i wesołowski
 • Re: Julia Kamińska: "Jestem z siebie dumna"

  aktorskiej nie ma Przybylska ,Wesołowski .Rosati ,Urbańska ,wielka gwiazda Mucha i wielu innych. Jest wielu dyplomowanych aktorów ,którzy mają bardzo nędzny dorobek i nie sprawdczają się w zawodzie ,albo

 • Re: Kamińska: Nie chcą jej w serialu

  nie ma, Mroczki też a jednak grają, i tylko do naszej kochanej Julii Kamińskiej się przyczepiacie, ona jest super Brzydulka górą chcemy wznowienia Szkoły aktorskiej nie ma tez Ania Przybylska ,Kuba Wesołowski ,Weronika Rosati , rozpaczliwa gwiazda Anna Mucha i inni .W aktorstwie liczy się talent a talentu i olbrzymiej sympatii widzów nie brakuje Julii nie brakuje.