• Informacje na temat:

  przybylska i żebrowski

Artykuły na temat: przybylska i żebrowski
 • Anna Przybylska skrywała tajemnicę? Jej biografia wiele wyjaśnia

  Anna Przybylska (†36) była wspaniałą aktorką i życzliwym, otwartym człowiekiem. Jaką tajemnicę nosiła w sercu?

 • Żebrowski i Przybylska erotycznie

  Zmysłowa scena miłosna między Anną Przybylską a Michałem Żebrowskim kończy zdjęcia do thrillera "Sęp" w reżyserii Eugeniusza Korina. Zapowiada się kino, do którego widz został przyzwyczajony w najlepszych amerykańskich produkcjach.

 • Zakopali topór wojenny

  Rok temu ostre słowa, dziś ostre sceny erotyczne, czyli o tym, jak Anna Przybylska i Michał Żebrowski przeszli od nienawiści do... przyjaźni. Zdradzamy kulisy!

 • Przybylska i Żebrowski: Ich pierwszy raz

  Michał Żebrowski i Anna Przybylska pracują na planie filmu "Sęp". To sensacyjna produkcja, której reżyserem jest Eugeniusz Korin - doświadczony twórca teatralny, debiutujący w kinie.

 • ​Tłum gwiazd na premierze "Sępa"

  Dziś na ekrany kin w całej Polsce wchodzi debiutancki film Eugeniusza Korina "Sęp" z Michałem Żebrowskim, czyli profesorem Falkowiczem z "Na dobre i na złe", Danielem Olbrychskim, czyli Arkadiuszem Nowikiem z "Klanu", i Anną Przybylską, czyli Marylką Baką ze "Złotopolskich". Byliśmy na galowej premierze "Sępa"!

 • Przybylska na ringu z Małaszyńskim!

  Czy Annie Przybylskiej do twarzy w rękawicach bokserskich? Ależ tak! Przekonali się o tym Michał Żebrowski oraz Paweł Małaszyński na planie thrillera "Sęp".

 • Wreszcie zagra w teatrze!

  Anna Przybylska, czyli niezapomniana sierżant Marylka Baka ze "Złotopolskich", wiele razy mówiła w wywiadach, że chciałaby spróbować swoich sił jako aktorka... teatralna. W 2013 roku będzie miała być może okazję zrealizować to marzenie!

 • Anna Przybylska w teatrze?!

  Anna Przybylska ("Sęp", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Sezon na leszcza") wiele razy mówiła w wywiadach, że chciałaby spróbować swoich sił jako aktorka... teatralna. W 2013 roku będzie miała być może okazję zrealizować to marzenie!

 • Grabowski został mafiozo

  ...byłby to najgorszy i najgłupszy ruch jaki mógłbym zrobić - dodał Andrzej Grabowski. Reżyserem "Sępa" jest Eugeniusz Korin, a obok Andrzeja Grabowskiego wystąpią między innymi: Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński, Daniel Olbrychski, Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski i Mirosław Baka.

 • Anna Przybylska: Dziecko przy piersi

  Świetnie napisany scenariusz - tak o filmie "Sęp" mówi grająca tam jedną z głównych ról, Anna Przybylska. - Na casting pojechałam w trzecim tygodniu po urodzeniu dziecka - mówi z entuzjazmem aktorka.

Wideo na temat: przybylska i żebrowski
 • Przybylska o scenie erotycznej z Żebrowskim

  Wypiliśmy po szklaneczce whisky dla kurażu - śmieje się Anna Przybylska, która w thrillerze "Sęp" musiała odegrać gorącą scenę miłosną z Michałem Żebrowskim. Aktorka zdradziła też, jak ocenia umiejętności swojego filmowego partnera...

Dyskusje na temat: przybylska i żebrowski
 • ​Tłum gwiazd na premierze "Sępa"

  Ludzie, zlitujcie się! Jak to - Daniel Olbrychski - czyli....., Michał Żebrowski - czyli ...... Anna Przybylska - czyli.... To "czyli" jest niezrozumiałe, a Oni - to znakomici aktorzy! Nie podawajcie nam takiej papki!!!