• Informacje na temat:

  przybylska kryzys

Artykuły na temat: przybylska kryzys
 • Ania Przybylska jakiej nie znaliśmy. Siostra aktorki udzieliła niezwykłego wywiadu!

  Mimo że Ania Przybylska (†35 l.) zmarła w 2014 roku na raka trzustki, to w dalszym ciągu jej historia budzi wielkie emocje. Temat tabu, jakim była śmierć aktorki, w końcu postanowiła przerwać jej siostra.

 • Przybylska: Czas na karierę?

  On został w Łodzi, ona, z dzieckiem przy piersi, pojechała zarabiać do Warszawy.

 • Przybylska: Nas kryzys nie dopadł

  ..."W drugi dzień świąt, czyli w lany poniedziałek, być może wybierzemy się z dziećmi do rodziny Jarka. Ale w pierwszy dzień obowiązkowo jesteśmy u mojej mamy" - mówi Przybylska w rozmowie z magazynem(...) w przyszłym roku Wielkanoc spędzimy w naszym domu. Oczywiście w Gdyni" - dodaje. Aktorka twierdzi, że jest jedną z niewielu osób, którą kryzys nie dotyczy: "Wbrew temu, co napisały gazety, nas kryzys nie...

 • Anna Przybylska prostytutką

  "To mojej rodzinie, a nie Marylce, postaci serial owej, należy się mój czas" - stwierdziła Anna Przybylska, która po 10 latach odeszła z serialu "Złotopolscy". Wraz z mężem piłkarzem, Jarosławem Bieniukiem i dwójką dzieci mieszka w Turcji.

 • Przybylska wreszcie wraca do domu

  ...dotąd swojego związku, tworzą bardzo szczęśliwą i kochającą się rodzinę. "Póki co jedynym naszym kryzysem jest poranna sprzeczka, czy bułki na śniadanie zostały kupione i kto ma po nie pójść" - śmieje się Anna Przybylska. Ale tak naprawdę przeszli już przez niejedną próbę. "Ja bym chciała mieć normalne życie. Faceta, który idzie na dziewiątą do pracy i wraca najpóźniej o siedemnastej. I który...

 • Anna Dereszowska ma urodziny!

  Anna Dereszowska, znana z ról w filmach "Lejdis" i "Randka w ciemno" oraz serialach "Siła wyższa" i "Na dobre i na złe", obchodzi w poniedziałek, 7 stycznia, 32. urodziny.

 • Szczęście w miłości jest jak los na loterii

  Anna Przybylska czasem traci cierpliwość i szuka sensu życia we dwoje. Odpowiedź na to pytanie niespodziewanie podsunęło życie.

 • Mucha, dziewice i milionerzy

  Telewizja TVN wiosną 2010 roku stawia na sprawdzone pozycje rozrywkowe. Wśród nowości pojawią się dwa seriale oraz nowy program reality-show Magdy Gessler. Z kolei "Milionerzy" będą mogli korzystać z czwartego koła ratunkowego. Co jeszcze pokaże wiosną TVN?

 • "Ojciec Mateusz": Co w nowej serii?

  ...targowisku złodzieja inspektor Możejko (Piotr Polk) i aspirant Nocul przebiorą się w kobiece stroje! We wzorowym małżeństwie tego ostatniego pojawi się mały kryzys. Nie dość, że zapracowana Basia zapomni...

 • Filmowy zawrót głowy

  Najnowsza komedia Olafa Lubaszenki "Złoty środek", propozycja dla młodych widzów "Tajemnica Rajskiego Wzgórza", wielki powrót Mickey'a Rourke w "Zapaśniku" i nominowany do Oscara w kategorii filmu nieanglojęzycznego - Baader-Meinhof" Uli Edela znalazły się wśród 10 premier tego weekendu.