• Informacje na temat:

  przybylska sęp scena

Artykuły na temat: przybylska sęp scena
 • Wreszcie zagra w teatrze!

  Anna Przybylska, czyli niezapomniana sierżant Marylka Baka ze "Złotopolskich", wiele razy mówiła w wywiadach, że chciałaby spróbować swoich sił jako aktorka... teatralna. W 2013 roku będzie miała być może okazję zrealizować to marzenie!

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ..."Sezon na leszcza", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Lekcje pana Kuki", "Złoty środek", "Bokser" oraz "Sęp". Od kilku lat Przybylska wcielała się w najważniejszą rolę w swoim życiu. Była matką trójki dzieci(...)Anna Przybylska Zmarła po długiej chorobie, miała 35 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki. Aktorka od lat zachwycała widzów na dużym i małym ekranie. - Swojego dorobku staram się nie...

 • Przybylska na ringu z Małaszyńskim!

  Czy Annie Przybylskiej do twarzy w rękawicach bokserskich? Ależ tak! Przekonali się o tym Michał Żebrowski oraz Paweł Małaszyński na planie thrillera "Sęp".

 • Żebrowski i Przybylska erotycznie

  Zmysłowa scena miłosna między Anną Przybylską a Michałem Żebrowskim kończy zdjęcia do thrillera "Sęp" w reżyserii Eugeniusza Korina. Zapowiada się kino, do którego widz został przyzwyczajony w najlepszych amerykańskich produkcjach.

 • "Sęp": Pierwszy zwiastun!

  Zapowiada się kino, do którego widz został przyzwyczajony w najlepszych amerykańskich produkcjach. Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun nowego, polskiego thrillera sensacyjnego "Sęp".

 • Anna Przybylska w teatrze?!

  Anna Przybylska ("Sęp", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Sezon na leszcza") wiele razy mówiła w wywiadach, że chciałaby spróbować swoich sił jako aktorka... teatralna. W 2013 roku będzie miała być może okazję zrealizować to marzenie!

 • Dodatek do męskiego kina

  "Na zdjęcia próbne pojechałam trzy tygodnie po porodzie" - przyznaje Anna Przybylska, którą już od 11 stycznia będzie można oglądać w filmie "Sęp".

 • Przybylska trenerką kickboxingu

  Już 11 stycznia piękną Annę Przybylską zobaczymy w nowej, zaskakującej roli. W thrillerze "Sęp" zagra trenerkę kickboxingu, której siły mógłby pozazdrościć niejeden facet. Ale uwaga, jak przekonuje aktorka - "Sęp" to thriller nie tylko dla mężczyzn. "Jest także dla kobiet o mocnych nerwach! To jest kino skierowane do tych, którzy lubią dobrą rozrywkę".

 • Żebrowski i Małaszyński razem na planie!

  Michał Żebrowski i Paweł Małaszyński grają główne role w nowym polskim thrillerze sensacyjnym. We wtorek, 12 lipca, padł pierwszy klaps na planie filmu "Sęp".

Wideo na temat: przybylska sęp scena
 • Przybylska o scenie erotycznej z Żebrowskim

  Wypiliśmy po szklaneczce whisky dla kurażu - śmieje się Anna Przybylska, która w thrillerze "Sęp" musiała odegrać gorącą scenę miłosną z Michałem Żebrowskim. Aktorka zdradziła też, jak ocenia umiejętności swojego filmowego partnera...