• Informacje na temat:

  przybylska w szpitalu

Artykuły na temat: przybylska w szpitalu
 • Sława Przybylska i Andrzej Munk: Tragiczny wypadek przerwał romans

  Przybylska właśnie zaczynała karierę. Piosenka "Pamiętasz, była jesień", którą nagrała do filmu "Pożegnania", stała się wielkim przebojem. Dlatego reżyser Andrzej Munk zaprosił ją do współpracy. Już(...) zderzył się swoim fiatem 600 z ciężarówką. Został poważnie ranny, zmarł po paru godzinach w szpitalu. Nagła śmierć ukochanego była dla Sławy szokiem, w samotności przeżywała ból, zamknęła się...

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Anna Przybylska miała tyle planów! Teraz spełnia je jej mama

  Anna Przybylska (†36 l.) do ostatniej chwili planowała ciekawe podróże i atrakcje dla swoich pociech. Teraz realizuje je jej mama, Krystyna.

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Ksiądz: Anna Przybylska liczyła na cud!

  ...ją dopiero w jej cierpieniu. Starała się sama z panem Bogiem spotykać, ale kiedy było jej ciężko, najczęściej przed ważnymi wizytami w szpitalu, operacjami w Szwajcarii czy w Ameryce, przyjeżdżała...

 • Anna Przybylska w szpitalu!

  Anna Przybylska ("Sęp", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Klub szalonych dziewic") trafiła do szpitala, gdzie przeszła poważną operację usunięcia guza trzustki. Teraz aktorka dochodzi do siebie po zabiegu.

 • Nie żyje Anna Przybylska. Zmarła po ciężkiej chorobie

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła po długiej chorobie, miała 35 lat. Aktorka od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Ania Przybylska urodziła syna!

  Anna Przybylska (26 l., "RH+" , "Kariera Nikosia Dyzmy" "Złotopolscy") została po raz drugi mamą. W piątek, 13 stycznia, popularna aktorka urodziła syna, który otrzymał imię Szymon.

 • Przybylska ponownie trafiła do szpitala!

  Klinicznego w Gdańsku, gdzie wcześniej przeszła operację. Lekarze wykonali tam wiele badań i przez kilka dni, do otrzymania wyników, aktorka zostanie w szpitalu" - informuje "Super Express". Na miejscu stale...

 • Waleczna Anna Przybylska

  Nie mogę na razie korzystać z propozycji filmowych i... nie wiem w tej chwili, czy tego chcę - mówi Anna Przybylska. Aktorka powoli wraca do zdrowia po ciężkiej operacji, ale także po walce, jaką stoczyła ze wścibskimi mediami. Teraz potrzebuje odpoczynku.

Dyskusje na temat: przybylska w szpitalu