• Informacje na temat:

  przybylska włosy

Artykuły na temat: przybylska włosy
 • Oliwia Bieniuk: Jej mama, Anna Przybylska, byłaby z niej dumna!

  Piękne zdjęcia reklamujące ubrania popularnej i lubianej polskiej marki odzieżowej, a na nich… córka Anny Przybylskiej (†35 l.) i Jarosława Bieniuka (37 l.), 14-letnia Oliwia! Figurę, włosy i rysy twarzy wzięła z mamy, oczy i usta ma po tacie. Kampania z Oliwką w roli głównej wystartowała dokładnie w drugą rocznicę śmierci aktorki.

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Roast Wiśniewskiego gorszy od roastu Wojewódzkiego? Śmiali się nawet ze śmierci Przybylskiej!

  ...w biednej rodzinie, a twoja mama była tak biedna, że nie stać jej było na beczkę". "Nie wiem jak jest teraz, ale miałeś raka. Życzę ci zdrowia, ale patrząc na twoje włosy żałuję, że nie(...) zastanawiam, kto będzie za rok. Anna Przybylska?". Wyszło zabawnie?

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Nie żyje Anna Przybylska. Zmarła po ciężkiej chorobie

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła po długiej chorobie, miała 35 lat. Aktorka od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Przybylska: Osiągam orgazmy przez dotyk

  Anna Przybylska (32 l.) wyznała w jednym z wywiadów, że jej ciało jest bardzo czułe na dotyk. Ma również silnie rozwinięty węch...

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • Przybylska: "Największą ozdobą kobiety jest jej ciało"

  Anna Przybylska, przez wielu uważana za najpiękniejszą polską aktorkę, swojej figurze poświęca bardzo wiele czasu. Jak ona to robi, że wygląda tak pięknie?

 • Przybylska ma siostrę bliźniaczkę!

  Kto by się spodziewał, że aktorka Anna Przybylska i Miss Polski Telewidzów 2009 - Magdalena Krupa są bliźniaczkami!

Dyskusje na temat: przybylska włosy