• Informacje na temat:

  przybylska wywiad

Artykuły na temat: przybylska wywiad
 • Do Okręgowej Izby Lekarskiej niemal natychmiast po udzielonym wywiadzie złożony został wniosek o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego przeciwko Zadrożnemu z art. 23 Kodeksu Etyki Lekarskiej(...) komputerowej... "To była 35-letnia kobieta, której dawka promieniowania, która idzie z takim badaniem, może zaszkodzić. Ona jeszcze chciała mieć dzieci" - tłumaczył. Wywiad wywołał prawdziwą lawinę...

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Ania Przybylska jakiej nie znaliśmy. Siostra aktorki udzieliła niezwykłego wywiadu!

  Mimo że Ania Przybylska (†35 l.) zmarła w 2014 roku na raka trzustki, to w dalszym ciągu jej historia budzi wielkie emocje. Temat tabu, jakim była śmierć aktorki, w końcu postanowiła przerwać jej siostra.

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Jarosław Bieniuk: pierwsza taka decyzja po śmierci Ani Przybylskiej. Piłkarz podjął wyzwanie!

  Dwa lata temu odeszła jego partnerka, aktorka Anna Przybylska (†36 l.), mama Oliwii (14 l.), Szymona (10 l.) i Jasia (5 l.). - Wcześniej starałem się być tym rodzicem od uszczęśliwiania dzieci(...). Popełniałem błędy jako ojciec i pewnie jeszcze parę błędów popełnię. Jednak myślę, że zmierzamy wszyscy w dobrym kierunku. Ten dobry kierunek od początku wyznaczała Anna Przybylska. Pilnowała, aby...

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Lekarz Anny Przybylskiej tłumaczy się z rozpowiadania o jej chorobie!

  Echa po kontrowersyjnym wywiadzie z lekarzem Anny Przybylskiej nie milkną...

 • Anna Przybylska: Wpisy do księgi kondolencyjnej

  Po śmierci Anny Przybylskiej wyłożono w Gdyni księgę kondolencyjną. "Spotkało się życie i śmierć. Śmierć zapytała - dlaczego wszyscy cię kochają, a mnie nienawidzą? Życie odpowiedziało: bo ja jestem pięknym kłamstwem, a ty bolesną prawdą" - to jeden z pierwszych wpisów, jaki pojawił się w księdze.

 • Anna Przybylska skrywała tajemnicę? Jej biografia wiele wyjaśnia

  Anna Przybylska (†36) była wspaniałą aktorką i życzliwym, otwartym człowiekiem. Jaką tajemnicę nosiła w sercu?

 • Izba lekarska wszczęła postępowanie ws. lekarza Anny Przybylskiej

  Rzecznik odpowiedzialności zawodowej Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku wszczął postępowanie ws. lekarza, który opiekował się Anną Przybylską. Sprawa dotyczy telewizyjnych wypowiedzi doktora na temat przebiegu choroby zmarłej w niedzielę aktorki.

Wideo na temat: przybylska wywiad
 • Anna Przybylska: Byłam nie do zniesienia

  Przypominamy wywiad z Anną Przybylską, którego aktorka udzieliła Interii w 2012 roku.

 • Dereszowska żałuje tych błędów z przeszłości!

  Przybylska, jej bliska koleżanka. Aktorka nie pokazuje się z rodziną na imprezach branżowych, unika też publikowania zdjęć dwójki swoich dzieci w mediach społecznościowych. Uważa, że daje swoim fanom bardzo(...). Udzieliłam paru wywiadów, opowiadając dosyć sporo o swojej rodzinie, o swoim życiu prywatnym. Bardzo teraz staram się tego unikać" - dodaje.