• Informacje na temat:

  przyjaciel artystki

Artykuły na temat: przyjaciel artystki
 • Pogrzeb Kory. Rodzina, przyjaciele i fani pożegnali artystkę. Wzruszająca przemowa Kamila Sipowicza

  ...kwiaty, część z przybyłych była w koszulkach z wizerunkiem artystki. Z głośników popłynęły największe hity Maanamu. Mowy pogrzebowe wygłosili: Kamil Sipowicz, Wojciech Mann, Magdalena Środa, Piotr(...) zostawiła" - mówił Kamil Sipowicz, mąż artystki. I podkreślał: "Ta miłość nie była prosta. Nasze życie było bardzo burzliwe, ciekawe, czasami skandaliczne. Pełne rozstań, powrotów, tęsknoty...

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Ewa Bem: Smutne wieści dla fanów artystki

  Po śmierci starszej córki Pameli Niedziałek (†39) Ewa Bem (66 l.) na razie nie planuje wracać na scenę. Informację potwierdza menedżer artystki.

 • "'Sto lat' śpiewała cała sala" (wywiad z Agnes Obel)

  "Uważam, że ma piękny głos, a jego barwa jest niezwykle unikatowa"- chwalił Agnes Obel David Lynch. Słynny reżyser przygotował remiks jednego z utworów Dunki, który znajdzie się na rozszerzonej wersji jej albumu "Aventine". Płyta ukaże się 10 października. Trzy dni później artystka wystąpi w Warszawie.

 • Magdalena Piekorz usłyszała potworną diagnozę. Co dziś dzieje się z artystką?

  ...wesprzeć, Michał Żebrowski, przyjaciel i dawna miłość, oddał na licytację swoją Złotą Kaczkę, Anna Dymna zorganizowała na jej rzecz koncert zaś Stanisław Janicki podarował słynne okulary, w których...

 • Jennifer Aniston chce nominacji do Oscara

  Jennifer Aniston jest do tego stopnia zdesperowana, aby otrzymać nominację do Oscara, że rozważa sfinansowanie filmu, aby tylko dostać w nim główną rolę.

 • Edyta Górniak: przyjaciel piosenkarki wyjawia prawdziwe powody rozstania

  Szczęśliwy związek chyba nie jest jej pisany. Edyta Górniak (44 l.) na Instagramie ogłosiła śmierć kolejnej miłości w swym życiu. Co za tym stoi? Głos w sprawie zabrał przyjaciel diwy.

 • Katarzyna Sowińska: Nie wiem, czy wrócę do Polski

  - Przede mną ważne decyzje i myślę, że zostaną podjęte w najbliższych miesiącach - mówi Katarzyna Sowińska. Aktorka nie jest pewna, czy wróci do Polski, czy też na stałe zwiąże swoją przyszłość z Los Angeles. Twierdzi, że do Polski wraca zawsze z sentymentem, ale to Kalifornia jest obecnie jej domem.

 • "Klan": Przyjaciele z "Klanu" żegnają Agnieszkę Kotulankę

  - Cudna kobieta i aktorka, której świat za bardzo doskwierał... - tak o zmarłej nagle 20 lutego Agnieszce Kotulance, czyli niezapomnianej Krystynie Lubicz z "Klanu", napisała grająca przez 17 lat jej serialową córkę Paulina Holtz. Większość osób, które miały okazję pracować ze śp. Agnieszką Kotulanką na planie "Klanu", wspomina ją jako niezwykle utalentowaną i wszechstronną artystkę oraz wspaniałą koleżankę...

 • "Bogowie" i "Solidarność według kobiet" nagrodzone w Nowym Jorku

  Zwycięzcami Festiwalu Filmów Polskich w Nowym Jorku zostały dwa filmy - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego i dokument "Solidarność według kobiet" Marty Dzido i Piotra Śliwowskiego. Obydwa filmy zdobyły nagrodę Ponad Granicami im. Krzysztofa Kieślowskiego.

Zdjęcia na temat: przyjaciel artystki
Wideo na temat: przyjaciel artystki
 • Margaret pokazała swojego przyjaciela w śniadaniówce!

  Margaret i fryzjer Bartek Janusz opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o swojej przyjaźni. Poznali się, gdy wokalistka zaczynała swoją karierę. Jak wyglądały początki ich znajomości? "Ja się go bałam przez długi czas" - zdradziła artystka. "Lubimy sobie pomieszkać razem" - powiedział Janusz. Czy był moment, kiedy ich przyjaźń została wystawiona na próbę? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Marika jest wściekła na Maffashion?! Blogerka zdradziła jej tajemnicę!

  Ślub wokalistki Mariki miał być prywatną ceremonią. Niestety, poprzez wyciek kilku zdjęć, informacja dostała się do mediów. Reporterka "Dzień Dobry TVN" poprosiła artystkę o komentarz w tej sprawie. "To była rodzinna uroczystość. Na tyle, na ile to możliwe, chciałabym, żeby pozostała prywatna. Mój przyjaciel był jedyną osobą namaszczoną do robienia zdjęć" - powiedziała Marika. (Dzień Dobry TVN

 • Alicja Borkowska w dobrej formie!

  W listopadzie 2013 roku aktorka Alicja Borkowska doznała udaru i trafiła na oddział intensywnej terapii. Potem czekała ją długa rehabilitacja, którą pomogli sfinansować jej przyjaciele. W studiu "Dzień Dobry TVN" artystka opowiedziała o trudnych chwilach i powrocie do zdrowia. - Mam przed sobą jeszcze ogromną pracę, rehabilitacja cały czas trwa. Gdyby nie moi przyjaciele, byłabym pewnie warzywem