• Informacje na temat:

  przyjaciel george

Artykuły na temat: przyjaciel george
 • "Ostry dyżur": George Clooney jak święty Mikołaj

  To się nazywa mieć gest! George Clooney, niezapomniany dr Ross z serialu "Ostry dyżur", postanowił okazać wdzięczność swym 14 przyjaciołom, którzy wspierali go przed laty, na początku jego aktorskiej kariery. Wręczył im walizki, w których znalazła się pokaźna gotówka...

 • George Clooney na diecie

  Żona Georgea Clooneya nakazała aktorowi przejście na restrykcyjną dietę. Zagraniczne media donoszą, że Amal Clooney chce, aby mąż wrócił do formy przed oscarową galą, dlatego zakazała gwiazdorowi spożywać alkohol, jeść niezdrowe dania na wynos, ograniczyła również nabiał.

 • "Ostry dyżur": George Clooney wziął ślub!

  Gwiazdor Hollywood George Clooney, znany serialowym widzom z roli dr. Douga Rossa w "Ostrym dyżurze", i jego wybranka Amal Alamuddin są już po ślubie. Prywatna ceremonia odbyła się w sobotę wieczorem w Wenecji - poinformował agent amerykańskiego aktora. W poniedziałek ślub ma zostać oficjalne zarejestrowany w weneckim magistracie.

 • George Clooney i Amal Alamuddin wzięli ślub

  Gwiazdor Hollywood George Clooney i brytyjska prawniczka libańskiego pochodzenia Amal Alamuddin wzięli w poniedziałek oficjalny ślub cywilny w urzędzie miejskim w Wenecji. Związek, zawarty w sobotę podczas prywatnej ceremonii, nie był ważny w świetle włoskiego prawa.

 • "Ostry dyżur": ​George Clooney na diecie!

  Żona Georgea Clooneya nakazała aktorowi przejście na restrykcyjną dietę. Zagraniczne media donoszą, że Amal Clooney chce, aby mąż wrócił do formy przed oscarową galą, dlatego zakazała gwiazdorowi spożywać alkohol, jeść niezdrowe dania na wynos, ograniczyła również nabiał.

 • Ślubne zdjęcie George'a Clooneya

  Ślubne zdjęcie George'a Clooneya i Amal Alamuddin trafiło na okładkę magazynu "People". Para wzięła ślub w ubiegłą sobotę, 27 września, w Wenecji.

 • George Clooney: Cel - Biały Dom!

  ...gwiazdor żałuje swoich zaręczyn. - George nie jest przekonany, czy dobrze zrobił. Zaczyna zastanawiać się, czy on i Amal nie pochodzą jednak z innych światów - wyznawali anonimowi przyjaciele na stronach(...), z którymi George randkował w przeszłości. Jest niesamowicie inteligentna, obyta, pochodzi z dobrego domu i byłaby idealną kandydatkę na Pierwszą Damę i on o tym doskonale wie - ujawnił przyjaciel...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • George Michael: Przyjaciele martwią się o niego!

  George Michael (51 l.) ponoć całkowicie odseparował się od ludzi…

 • Między nami głuchoniemymi

  Siedem premierowych tytułów pojawi się dziś w repertuarze polskich kin. Obok nowej produkcji Disenya - "Krainy jutra" z George'em Clooneyem - w gronie tym znalazły się dwa europejskie filmy ze wspólnym mianownikiem: francuski hit "Rozumiemy się bez słów" oraz festiwalowe odkrycie z Ukrainy "Plemię" - obydwa rozgrywające się w środowisku osób głuchoniemych.

Zdjęcia na temat: przyjaciel george
 • George Clooney zepsuł romantyczne zdjęcie Cindy Crawford!