• Informacje na temat:

  przyjaciel gwiazdy

Artykuły na temat: przyjaciel gwiazdy
 • Szokujące informacje o "przyjacielu" Kayah!

  ...750 tys. zł! "Nie była to zabawa, ale problem. Potrafiłem kilka razy w ciągu dnia dzwonić do Cezarego, a on zawsze był gotowy, aby przyjechać" – wyznał przyjaciel Kayah, dodając, że wyszedł(...) ma o czym rozmawiać" - ucina agentka gwiazdy.

 • Jennifer Aniston: Gwiazda "Przyjaciół" jakiej nie znamy

  Jennifer Aniston wiedziała, że "musi zrobić wszystko, co tylko może", żeby sprostać tytułowej roli w dramacie "Cake". "To było dla mnie niezwykłe przeżycie" - wspomina aktorka, znana dotąd głównie z ról komediowych.

 • Przyjaciel Krystyny Sienkiewicz: Adoptowana córka chciała ją pobić

  Przyjaciel Krystyny Sienkiewicz (†82 l.) ujawnił, że adoptowana córka Julia (42 l.) próbowała pobić aktorkę.

 • Płyta "Help Maciek 2": Przyjaciele na pomoc Maciejowi Miernikowi

  Płyta "Help Maciek 2" to jedyny zapis DVD i CD, jaki powstał przy współudziale gwiazd rzeszowskiej sceny muzycznej lat 80., oraz zaproszonych gości. Całość została zrealizowana, by pomóc choremu na raka Maciejowi Miernikowi.

 • Majka Jeżowska ma wsparcie w młodym przyjacielu!

  Pomimo że Majka Jeżowska (55 l.) jest teraz singielką, nie czuje się samotna. Ma u swojego boku oddanego przyjaciela!

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Upadłe gwiazdy: David Hasselhoff

  ...2010 został uczestnikiem 11. sezonu amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". - Jednego dnia jestem jurorem w "America’s Got Talent", a następnego nie mam już pracy. Do tego mój najlepszy przyjaciel...

 • Michał Malitowski wygrał International Championship

  Michał Malitowski - zawodowy tancerz i juror telewizyjnego hitu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis po raz dziewiąty wygrał prestiżowy turniej tańca International Championship rozgrywany w londyńskim Royal Albert Hall.

 • Obaj artyści rywalizowali niedawno w telewizyjnym show "Agent - Gwiazdy". Program wygrał w końcu Antek, a Tomasz odpadł w 8 odcinku. Ale panowie zaprzyjaźnili się i - jak donoszą media - czasem trenują nawet razem na siłowni.

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

Zdjęcia na temat: przyjaciel gwiazdy
Wideo na temat: przyjaciel gwiazdy
Dyskusje na temat: przyjaciel gwiazdy
 • Re: Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  Wino z 1728 roku?. Chyba tylko butelka z tamtej daty!. A ten "przyjaciel" to żonata CIOTA?!.

 • Re: "O mnie się nie martw": Co dalej z karierą Joanny Kulig?

  To jest troche jak w tym dowcipie o piekle - cudowne jako promocja reklamowa a koszmarne w rzeczywistosci. Po prostu trzba miec mnostwo samozaparcia i pytanie czy warto. Moj przyjaciel mowi, ze do(...) orientalni jak Kurosawa czy gwiazdy Bollywood. A Hollywood to tak jak Silicon Valley - to nie fabryka snow a fabryka pieniedzy i to duzych pieniedzy a gwiazdy kreuje sie po to by te pieniadze

 • Re: "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski martwi się o swoją karierę? Ma powody!

  licealnych (2004–2005) Poranek kojota jako Max (2001) Job, czyli ostatnia szara komórka jako kierowca BMW (2006) Niania jako Robert, policjant (odc.56) (2007) Klan jako Kuba Łatowicz, dziennikarz, przyjaciel Beaty Boreckiej z liceum (2007-2008) Gluhar (2008) jako Bolek Kowalczyk (z Piotrem Zeltem i Jerzym Sthurem) * Pierwsza miłość jako Roman Korczyński (2008–2009) Bokser jako uczestnik programu Gwiazdy

 • Re: Próba samobójcza gwiazdy serialu "Dynastia Tudorów"!

  niedawno zmarł mój przyjaciel, właśnie przez alkohol.

 • Re: "Szpilki na Giewoncie": Przykra niespodzianka dla Piotra Zelta

  Niech zgadne. Obecnie tak zwane Środowisko jest nieco zaniepokojone. Za chwile wszystkie tak zwane Pary rzucą sie do robienia badań genetycznych. Po miesiącu okaże się, że przyjaciel aktor pomógł, znajomy Gwiazdy też pomógł i w końcu wszyscy wszystkim sobie pomogli. Dzieci tylko szkoda.