• Informacje na temat:

  przyjaciel krzysztofa

Artykuły na temat: przyjaciel krzysztofa
 • Krzysztof Hołowczyc: Boska nawigacja

  ..., Danutą, miał zaledwie szesnaście lat i był motoryzacyjnym wariatem. Wyczyny Krzysztofa mogły skończyć się tragicznie. Jego koledzy ostrzegali ją: "Ty do tego gościa nawet nie podchodź, bo on tygodnia nie przeżyje". Mylili się, gdyż tworzą szczęśliwy związek od ponad 30 lat.  Nigdy nie usłyszał od żony, że ma porzucić swoją pasję. Mówi, że wiele jej zawdzięcza: - Moja żona to prawdziwy przyjaciel...

 • Pogrzeb Krzysztofa Krauzego

  Rodzina, przyjaciele, przedstawiciele świata filmu oraz instytucji kultury pożegnali wybitnego reżysera Krzysztofa Krauzego, który został w środę, 7 stycznia, pochowany na cmentarzu w Kazimierzu Dolnym (Lubelskie).

 • Krzysztof Antkowiak został terapeutą

  Czarna koszulka i czarne spodnie, ciemne okulary, krótkie włosy. Trudno rozpoznać w nim idola nastolatek sprzed 30 lat, w którym kochała się cała Polska. Dziś życie Krzysztofa Antkowiaka (43 l.) to przede wszystkim praca z osobami uzależnionymi.

 • Krzysztof Krawczyk: Koncert zajęty przez komornika

  W atmosferze skandalu odbył się koncert Krzysztofa Krawczyka w Głuchołazach. Przed występem komornik zajął wpływy z biletów.

 • Syn Krzysztofa Krawczyka na razie nie wyda płyty

  Syn Krzysztofa Krawczyka (72 l.) wciąż liczy, że stanie się godnym następcą ojca. Czeka tylko na swoją szansę.

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Krzysztof Krawczyk stracił głowę dla swojego pupila

  Nie ma chyba bardziej szczęśliwego psa w okolicach Łodzi niż suczka Lola, która niedawno zamieszkała w domu Krzysztofa Krawczyka (71 l.).

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

 • Krzysztof Krawczyk apleuje do Maryli Rodowicz!

  ...się może zdarzyć. Tego samego zdania jest Krzysztof Krawczyk, jej wielki przyjaciel. - Przyglądam się temu, co się dzieje, i mam na ten temat swoje zdanie: nie ma takiej drugiej piosenkarki, jej głos(...)! Bardzo możliwe, że Maryla posłucha Krzysztofa Krawczyka, który od dawna zawierza swoje problemy Bogu. Może szczęśliwe pogodzenie z mężem zaowocuje nawet wymarzonym ślubem przed ołtarzem w zakopiańskim...

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

Zdjęcia na temat: przyjaciel krzysztofa
Wideo na temat: przyjaciel krzysztofa
 • "O mnie się nie martw": Testament Małeckiego - scena z odc. 68.

  Na łożu śmierci, w otoczeniu przyjaciół ojciec Krzysztofa Małeckiego podzielił swój majątek. Jak rodzina zareaguje na nietypowy testament?

 • Mój przyjaciel delfin

  "Mój przyjaciel delfin" to wspaniały film familijny, który zaraz po premierze został okrzyknięty przez amerykańskich krytyków arcydziełem gatunku. Piękna opowieść o przyjaźni nastolatka i delfina zadebiutuje na DVD już 17 lutego! Schwytany w pułapkę na kraby młody delfin zostaje poważnie okaleczony i przewieziony do szpitala Claerwater Marine, gdzie rozpoczyna się jego walka o przetrwanie. Ssakowi grozi amputacja ogona, po której nigdy już nie będzie mógł pływać. Jednak Sawyer Nelson (Natahan...

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 659.

  oraz Gawryły, drugi zaś zbiegł. Sylwia rozpoznaje w końcu w rannym swojego ukochanego: Krzysztofa. Tymczasem Tretter spotyka w areszcie dwóch bandytów Artura i Walusia. O mało nie wdaje się w bójkę. Adwokatem chirurga zostaje Katarzyna Smuda. Wiktoria, Adam oraz Falkowicz robią wszystko, by ich przyjaciel odzyskał wolność. Julka próbuje uratować nastolatka, który zjadł trujące grzyby i musi mieć

 • Mój przyjaciel wróg

  Izraelski pilot Yoni, zostaje zestrzelony nad terytorium Palestyny.

Dyskusje na temat: przyjaciel krzysztofa