• Informacje na temat:

  przyjaciel śpiewa

Artykuły na temat: przyjaciel śpiewa
 • "Żmijowisko": ​Paweł Domagała śpiewa i gra w serialu

  Paweł Domagała przygotował tytułową piosenkę do serialu "Żmijowisko", w którym gra główną rolę. Serial powstał na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule.

 • Arka Noego z rockową "Petardą" (nowa płyta)

  We wtorek (7 października) ukazała się nowa płyta Arki Noego - "Petarda".

 • Śpiewa przedwojenne szlagiery

  Nowe aranżacje przedwojennych szlagierów zaśpiewane przez Annę Dereszowską na żywo zachwyciły publiczność. Widzowie nagrodzili występ popularnej aktorki długimi brawami na stojąco. Ania nie kryła(...), polubią także moje interpretacje. Uwielbiam śpiewać piosenki Warsa! To przepiękne melodie i teksty, za jakimi tęskni dziś każdy wykonawca - powiedziała Dereszowska do oklaskujących ją widzów. Płyta...

 • Joanna Osyda: Mogę mówić nawet po chińsku

  Joanna Osyda ("Majka", "BrzydUla", "Czas honoru") była czarnym charakterem w serialu "M jak miłość", a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Aktorka czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • Krystyna Prońko: Nigdy nie byłam kobietą bluszczem

  Choć Krystyna Prońko (74 l.) śpiewa piosenki o miłości, uważa, że związek nie jest niezbędny do szczęścia. Zapewnia, że czuje się kobietą spełnioną.

 • Jan Komasa: Nigdy wcześniej nie reżyserowałem serialu

  Na pewno trudno go nazwać dobrym mówcą. Za to doskonale wie, co chce powiedzieć i co czuje. Entuzjasta? Twórca przepełniony radością? Tytan pracy? Te trzy określenia pasują do Jana Komasy, reżysera 2. sezonu serialu "Krew z krwi". Premierowy odcinek już dziś o godz. 21.10 w TVP2.

 • Jan Tadeusz Stanisławski: Jego przeboje śpiewała cała Polska, on klepał potworną biedę

  ..."Cała sala śpiewa z nami", "Orkiestry dęte", "Czterdzieści lat minęło" - to tylko niektóre przeboje napisane przez Jana Tadeusza Stanisławskiego. Choć śpiewała je cała Polska, artysta musiał mierzyć się w potworną biedą.

 • "Must Be The Music": Patsin m Ski Blue i Maria Markiewicz w finale!

  Oskarżenia o plagiat, utalentowane nastolatki, kopiowanie Myslovitz, zakochany raper i urzekający seniorzy - sprawdź, co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Must Be The Musci"!

 • Niekiepsko śpiewa o życiu!

  ...tekstów o życiu z muzyką rodem z Karaibów, z bluesem, jazzem i country. Aktor śpiewa na niej charakterystycznym, nieco chropawym ale pełnym emocji głosem. - Zdaję sobie sprawę, że moje śpiewanie nie...

 • "Jaka to melodia?": Dziewczyny Janowskiego

  Magdalena Tul, Aneta Figiel i Agata Dąbrowska śpiewają ze sobą już ponad 10 lat. Każda z nich jest inna, ale wszystkie znają najważniejsze współczesne piosenki! Kim są dziewczyny z grupy wokalnej programu "Jaka to melodia?".

Zdjęcia na temat: przyjaciel śpiewa
Wideo na temat: przyjaciel śpiewa
 • Matt LeBlanc - wokalista Joey

  Matt Le Blanc śpiewa piosenki znane z serialu "Przyjaciele" w programie "The Graham Norton Show".

 • Mój przyjaciel delfin

  "Mój przyjaciel delfin" to wspaniały film familijny, który zaraz po premierze został okrzyknięty przez amerykańskich krytyków arcydziełem gatunku. Piękna opowieść o przyjaźni nastolatka i delfina zadebiutuje na DVD już 17 lutego! Schwytany w pułapkę na kraby młody delfin zostaje poważnie okaleczony i przewieziony do szpitala Claerwater Marine, gdzie rozpoczyna się jego walka o przetrwanie. Ssakowi grozi amputacja ogona, po której nigdy już nie będzie mógł pływać. Jednak Sawyer Nelson (Natahan...

 • Maciej Czaczyk w utworze "Kiedy byłem małym chłopce"

  Czaczyk śpiewa "Kiedy byłem małym chłopcem" podczas "Koncertu Dla Przyjaciół" - 35-lecie AFTER BLUES.

 • Mój przyjaciel wróg

  Izraelski pilot Yoni, zostaje zestrzelony nad terytorium Palestyny.