• Informacje na temat:

  przyjaciel syna

Artykuły na temat: przyjaciel syna
 • Szokujące informacje o "przyjacielu" Kayah!

  ...750 tys. zł! "Nie była to zabawa, ale problem. Potrafiłem kilka razy w ciągu dnia dzwonić do Cezarego, a on zawsze był gotowy, aby przyjechać" – wyznał przyjaciel Kayah, dodając, że wyszedł z uzależnienia, choć dalej jest w kontakcie z terapeutą.  Czy gwiazda o tym wiedziała? W tamtym czasie sama była w trudnym momencie życia… Nie wiodło jej się w miłości. Po rozwodzie z ojcem swojego syna Rinke...

 • "System": Agnieszka Grochowska traci syna

  24 kwietnia na ekrany polskich kin trafi amerykański thriller "System", z Agnieszką Grochowską w obsadzie. Polska aktorka wcieliła się w postać kobiety, której syn zostaje zabity przez seryjnego mordercę

 • Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska szykują się do ślubu? Przyjaciel zdradza szczegóły

  Mikołaj Roznerski (35 l.) i Adriana Kalska (33 l.) już w przyszłym roku będą małżeństwem? Tak wynika z relacji przyjaciela aktora. W jednym z tygodników zdradza szczegóły zaręczyn pary.

 • W doborowym towarzystwie: "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciele"

  Relacje między grupą przyjaciół to jeden z najwdzięczniejszych tematów produkcji telewizyjnych. Dlaczego mimo upływu lat wspólne wygłupy, przygody i romanse grupy znajomych obojga płci ogląda się z podziwem i nieskrywaną zazdrością? Na czym polega fenomen serialowej paczki? Prześledźmy go na przykładzie najpopularniejszych seriali lat 90. - "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciół".

 • Krzysztof Krawczyk drżał o syna! Teraz odetchnął z ulgą!

  Krzysztof Krawczyk (72 l.) ostatnio zamartwiał się o swojego syna, z którym do tej pory miał dość napięte relacje. Teraz okazuje się, że gwiazdorowi spadł kamień z serca!

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • Syn Zenona Martyniuka nie chce rozwodu?! Ratuje małżeństwo!

  Wciąż nie kończy się burzliwa historia problemów małżeńskich syna Zenona Martyniuka (50 l.), Daniela. Niedawno było już pewne, że rozwiedzie się on ze swoją żoną, Eweliną (20 l.). Teraz jednak nie jest to już tak oczywiste...

 • Jennifer Aniston: Gwiazda "Przyjaciół" jakiej nie znamy

  Jennifer Aniston wiedziała, że "musi zrobić wszystko, co tylko może", żeby sprostać tytułowej roli w dramacie "Cake". "To było dla mnie niezwykłe przeżycie" - wspomina aktorka, znana dotąd głównie z ról komediowych.

 • Monika Zamachowska pokazała zdjęcie ze ślubu. Syn z przyjacielem

  Były mąż Moniki Zamachowskiej (46 l.) rozpoczął nowy rozdział w swoim życiu. Na uroczystości nie zabrakło syna z przyjacielem.

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

Zdjęcia na temat: przyjaciel syna
Wideo na temat: przyjaciel syna
Dyskusje na temat: przyjaciel syna
 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek znalazła nową miłość?

  NIE JEST POWIEDZIANE. Mój przyjaciel zwiazał się z kobietą 10 lat straszą, on miał wtedy 25, ona 35 (+10letniego syna) Dzisiaj mają 34 i 44 lata i są nadal bardzo szczęśliwi. A jak długo to potrwa.... Niezależnie od równicy wielu ludzie się rozchodzą, albo nie.