• Informacje na temat:

  przyjaciel wiśniewskiego

Artykuły na temat: przyjaciel wiśniewskiego
 • Matka Wiśniewskiego załamana czwartym rozwodem syna! Dowiedziała się przypadkiem

  Czegoś takiego nie spodziewał się nikt ani w rodzinie Michała Wiśniewskiego (47 l.), ani jego żony Dominiki Tajner (40 l.). Mało tego: sama Dominika nie wiedziała, że jej mąż tuż po Bożym Narodzeniu(...) się być przesądzony. Dominika Tajner wraz ze swoim synem z pierwszego małżeństwa, Maksem, już wyprowadziła się z domu Wiśniewskiego. - Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale...

 • Policja w domu Michała Wiśniewskiego

  Przygotowania do domowego koncertu Ich Troje w podwarszawskiej posiadłości Michała Wiśniewskiego zostały przerwane przez wizytę policji.

 • Szczegóły ślubu Wiśniewskiego

  Czwarty ślub Michała Wiśniewskiego tuż-tuż, a przygotowania ruszają pełną parą. Narzeczona gwiazdora, Dominika Tajner, potwierdziła, że lista gości (zawierająca ponad 500 nazwisk!) jest już zamknięta. Zdradziła też "Faktowi" szczegóły ceremonii. Podobno oprócz rodziny i przyjaciół na weselu obecni będą także liczni celebryci i osoby związane ze światem show-biznesu. Ślub ma się odbyć w pięknej...

 • "Domówka" Ich Troje: Michał Wiśniewski w duecie z Hanią Hołek

  26 czerwca odbędzie się wyjątkowy koncert Michała Wiśniewskiego: "Domówka 2014" - "Ich Troje" i przyjaciele. Specjalny duet wykona z młodą wokalistką - Hanią Hołek, pamiętaną z "Bitwy na głosy" i "Must Be The Music".

 • Jacek Łągwa zmienił się nie do poznania!

  Siwe włosy, broda i 15 kilogramów mniej – tak dziś wygląda Jacek Łągwa (45 l.), muzyk zespołu Ich Troje i najlepszy przyjaciel Michała Wiśniewskiego (44 l.).

 • Kłopoty Michała Wiśniewskiego

  O ile kariera muzyczna Michała Wiśniewskiego rozwija się wspaniale, o tyle jego przedsięwzięcia biznesowe ostatnio do udanych nie należą. Jak informuje "Dziennik Łódzki", frontman grupy Ich Troje ma zostać w środę, 18 września, odwołany ze stanowiska wiceprezesa zarządu spółki Reim Music Factory Polska, z siedzibą w Starowej Górze pod Łodzią.

 • Paranoja prześladowcza Wiśniewskiego

  Obawiamy się, że będzie coraz gorzej. Pewne skłonności do urojeń, paranoi i manii prześladowczych nasilają się z wiekiem. Michał komentuje z ulgą wygraną PO w wyborach parlamentarnych: "dziś poczułem się jakbym dzień spędzał w wolnej polsce. wolnej od podsłuchów - choć jak uzyskałem informację to ja być wróg 4 RP i Szymon Majewski również. nie prawda. jestem przyjacielem ludzi i głosując na...

 • Ich Troje jednak w Opolu

  Wbrew wcześniejszym doniesieniom, zespół Michała Wiśniewskiego wystąpi na opolskim festiwalu.

 • Ślub Wiśniewskiego na 500 osób!

  To będzie wielkie wydarzenie dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Ponad 500 osób otrzyma zaproszenia na ślub Dominiki Tajner (32 l.) i Michała Wiśniewskiego (38 l.), planowany na wiosnę przyszłego roku.

 • Zmarł biograf Ich Troje

  Na początku marca zmarł Andrzej Grabowski, autor książki "A wszystko to... Ich Troje" opowiadającej o zespole Michała Wiśniewskiego.