• Informacje na temat:

  przyjaciele gwiazdy

Artykuły na temat: przyjaciele gwiazdy
 • "Przyjaciele": Recepta na sukces

  ...! Lista zdobytych nagród powiększała się z roku na rok. W epizodycznych rolach pojawiały się największe gwiazdy Hollywood, jak Brad Pitt czy Julia Roberts. Nawet piosenka tytułowa, "I’ll be there(...) każde spotkanie to nowa dawka śmiechu i wzruszeń. Serial tak zbliżył do siebie aktorów, że sami stali się dobrymi kumplami na długie lata! Ponadto gwiazdy udowodniły, że świetny odcinek można nakręcić...

 • Jennifer Aniston: Gwiazda "Przyjaciół" jakiej nie znamy

  Jennifer Aniston wiedziała, że "musi zrobić wszystko, co tylko może", żeby sprostać tytułowej roli w dramacie "Cake". "To było dla mnie niezwykłe przeżycie" - wspomina aktorka, znana dotąd głównie z ról komediowych.

 • "Przyjaciele": Będzie dalszy ciąg serialu?

  Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Przyjaciele" po jego zakończeniu? Dlaczego niektórzy nie chcą powrotu do starych ról? Ostatnio Jennifer Aniston uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła swój plan.

 • Płyta "Help Maciek 2": Przyjaciele na pomoc Maciejowi Miernikowi

  Płyta "Help Maciek 2" to jedyny zapis DVD i CD, jaki powstał przy współudziale gwiazd rzeszowskiej sceny muzycznej lat 80., oraz zaproszonych gości. Całość została zrealizowana, by pomóc choremu na raka Maciejowi Miernikowi.

 • ​Dzięki "Przyjaciołom" stali się sławni. Jak dostali swoje role?

  Springsteenowi, LeBlanc przyszedł na przesłuchanie na kacu, a Aniston była niemal dosłownie rozrywana przez producentów. Serial "Przyjaciele" stał się telewizyjnym hitem, który dziś zna praktycznie każdy. W książce "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie" Kelsey Miller przybliża, jakie były kulisy zatrudnienia odtwórców głównych ról.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Grażyna Szapołowska: Przyjaciele okazywali się zupełnie nieprzyjaciółmi

  Aktorka jest rozczarowana ich postawą, bo kiedy najbardziej potrzebowała wsparcia, przyjaciele odwrócili się od niej. Zdaniem gwiazdy w środowisku artystycznym trudno o prawdziwą, szczerą przyjaźń(...) prawdziwy. Przyjaciele okazywali się zupełnie nieprzyjaciółmi w momentach stresowych i stąd moje rozczarowanie. Dlatego zwierzęta są dla mnie bardziej wartościowe. No i rodzina, to oczywiste dla każdego...

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • "Klan": Przyjaciele z "Klanu" żegnają Agnieszkę Kotulankę

  ...gwiazdy "Klanu" towarzyszyć będą Agnieszce Kotulance w jej ostatniej drodze. Pogrzeb aktorki odbędzie się 27 lutego.    

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

Zdjęcia na temat: przyjaciele gwiazdy
Wideo na temat: przyjaciele gwiazdy
 • Gwiazdy zdradzają, czego nie wiemy o Annie Lewandowskiej

  sama z siebie się do ciebie odzywa bezinteresownie”, „Ania jest ciepłą, szalenie rodzinną osobą. Jest szczera, lojalna” - mówili jej przyjaciele z pierwszych stron gazet. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała wsparcie od wielkiej gwiazdy lat 80!

  Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie przyjaciół z branży. Izabela Trojanowska (64 l.) podczas ostatniego wywiadu dla nas postanowiła zabrać głos w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka (39 l.) i dodać trochę otuchy dziennikarce. Rozmowa została nagrana podczas urodzin restauracji San Thai.

 • Goście u "Przyjaciół"

  Zobaczcie kompilację gościnnych wsytępów gwiazd kina w serialu "Przyjaciele".

Dyskusje na temat: przyjaciele gwiazdy