• Informacje na temat:

  przyjaciółka gosi

Artykuły na temat: przyjaciółka gosi
 • Gosia Baczyńska oburzona krytyką Kożuchowskiej!

  Na Małgorzatę Kożuchowską (43 l.) spadła lawina krytyki za jej osobliwą kreację na rozdaniu Telekamer "Tele Tygodnia"! Głos w sprawie zabrała autorka sukienki i wieloletnia przyjaciółka aktorki, Gosia Baczyńska!

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • "M jak miłość": Kłótnia przyjaciółek... Kisielowa obrazi się na Barbarę!

  ...się śnił. I był smutny, przygaszony. Jakby miał do mnie o coś żal - powie córce. - I nawet wiem o co. Obiecałam sobie, że pojadę do Gosi i widzisz, co z tych obietnic wyszło - doda. Maria przypomni matce, że nie poleciała do Ameryki, bo nie pozwala jej na to stan zdrowia. - Lepszy już nie będzie. To może być ostatnia okazja, żeby zobaczyć Gosię. I żałuję, że nie zrobiłam tego latem...

 • Nie potwierdziła, że jest w ciąży...

  O ciąży Małgorzaty Sochy, czyli Ingi Gruszewskiej z "Przyjaciółek", od kilku tygodni mówią chyba wszyscy... oprócz samej zainteresowanej. Aktorka do dziś nie potwierdziła, że spodziewa się swego pierwszego dziecka!

 • Wspaniała postawa Małgorzaty Kożuchowskiej! Pomogła przyjaciółce z kredytami!

  ...przyszła koleżanka, Małgorzata Kożuchowska (45).  "To Gosia szepnęła słówko twórcom serialu „Druga szansa”, wspierając wybór Pieńkowskiej. Jest największą gwiazdą produkcji, więc jej prośbę potraktowano(...).  "Znają się od wielu lat, bardzo lubią i szanują. Małgosia Pieńkowska zawsze z uznaniem wypowiada się o dorobku Kożuchowskiej" – zapewnia w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” Anna Wiejowska, agentka...

 • Nie mówi "nie"

  We wtorek 11 grudnia gościem czata portalu INTERIA.PL była Margo, znana dotychczas jako Gosia Da Luxe.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Gwiazdy apelują o pomoc dla chorej przyjaciółki

  Piotra Grabowskiego (Konrad) i Wojciecha Droszczyńskiego (Piernacki). - Gosię pokochałam od pierwszego wejrzenia! Jest tak interesującą osobą, że zainspirowała nas do dopisania do scenariusza(...) "Ciszy..." w kontrowersyjnej scenie, o której jako pierwsi pisaliśmy we wrześniu ubiegłego roku w artykule "Inna miłość nad rozlewiskiem" .   Nikt z ekipy serialu, kto poznał Gosię, nie...

 • Z czego rezygnuje Kożuchowska?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", jest bardzo zapracowaną aktorką. Czasem zazdrości swoim rówieśnicom, że mają czas, by iść z przyjaciółkami na kawę do kawiarni.

 • Znani goście na weselu Gosi Baczyńskiej

  W tradycji hinduskiej deszcz na weselu wróży młodej parze nie tylko bogactwo, ale przede wszystkim pomyślność na dalsze życie. Tak też zadziało się w ogrodach Królikarnii, gdzie na kryształowych godach firmy Gosi Baczyńskiej bawiła cała śmietanka Warszawy tej prawo, jak i lewobrzeżnej.

 • Marina u boku Dody

  Reklamowana jako "nowa Doda" Marina Łuczenko zaśpiewa na dzisiejszej (25 lutego) gali rozdania nagród Viva Comet. Jedną z nominowanych jest zaś... Doda. Czy dojdzie do spięcia?

Zdjęcia na temat: przyjaciółka gosi