• Informacje na temat:

  przyjaciółka taylor

Artykuły na temat: przyjaciółka taylor
 • Przyjaciółka Taylor Swift (26 l.) opublikowała zdjęcie piosenkarki i jej nowego chłopaka, Toma Hiddlestona (35 l.). Są wpatrzeni w siebie jak w obrazek!

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Selena Gomez chce uwieść byłego swojej przyjaciółki!

  Selena Gomez (23 l.) ponoć od dłuższego czasu ma chrapkę byłego chłopaka Taylor Swift (26 l.), Calvina Harrisa (32 l.)!

 • Taylor Swift wyśmiewa hakera: Nie masz NIC

  Konta Taylor Swift w serwisach społecznościowych zostały na kilka godzin przejęte przez hakera. Internetowy przestępca twierdzi, że wykradł również nagie zdjęcia piosenkarki.

 • "Przyjaciółki": Kim jest profesor?

  ...mnie premiera teatralna. W spektaklu "Być jak Elizabeth Taylor" zagram Richarda Burtona. W Liz wcieli się Małgorzata Foremniak. Wkrótce odbędzie się też premiera filmu kostiumowego "Wiking", gdzie...

 • Wystawa pamiątek po Elizabeth Taylor

  Elizabeth Taylor była niezaprzeczalnym potwierdzeniem powiedzenia, że diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Swoja miłość do błyskotek Taylor jeszcze przed śmiercią zdecydowała się przekuć w troskę o ludzi zmagających się z AIDS.

 • Kanye West nazwał Taylor Swift "dzi**ą"! Kolejny konflikt na horyzoncie?

  Kanye West (38 l.) uwielbia szokować! Tym razem jednak chyba trochę przesadził. Taylor Swift (26 l.) nie będzie zadowolona, gdy przesłucha jedną z piosenek, która znalazła się na najnowszej płycie męża Kim Kardashian.

 • Biżuteria Liz Taylor na sprzedaż

  Kolekcja biżuterii Elizabeth Taylor trafi na aukcję. Szacuje się, że zbiór błyskotek wart jest ponad 150 mln dolarów.

 • Przyjaciółki Jacksona nie będzie na pogrzebie

  Bliska przyjaciółka Michaela Jacksona , aktorka Elizabeth Taylor , zapowiedziała, że nie weźmie udziału we wtorkowej (7 lipca) uroczystości upamiętniającej zmarłego piosenkarza w Staples Center w Los Angeles.

 • Liz Taylor: "This Is It" jest genialne

  Ikona Hollywood - Elizabeth Taylor jako jedna z pierwszych miała okazję zobaczyć film "This Is It", złożony z nagrań ostatnich prób koncertowych zmarłego w czerwcu Króla Pop - Michaela Jacksona.

Wideo na temat: przyjaciółka taylor
 • Służące

  "Służące" to pełna ciepła opowieść o niezależnych i silnych kobietach, które od szeptów rozpoczęły wielkie i głośne zmiany społeczne. Akcja filmu toczy się w stanie Missisipi w latach 60. ubiegłego wieku. Skeeter (Emma Stone) właśnie skończyła studia. Marzy o karierze pisarki, nie myśli zaś ani o małżeństwie, ani o dzieciach, ku konsternacji swej matki i konserwatywnych przyjaciółek. Przeprowadza wywiad z Aibileen (nominowana do Oscara Viola Davis), czarnoskórą służącą w jednym z...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.