• Informacje na temat:

  przyjaciółki angeliny jolie

Artykuły na temat: przyjaciółki angeliny jolie
 • "Przyjaciółki": Anna Dereszowska jest zagrożona rakiem

  Dzięki heroicznej decyzji Angeliny Jolie o usunięciu piersi oraz jajników coraz więcej kobiet ma świadomość, że można wygrać nierówną walkę z rakiem. Przypomnijmy - aktorka jest obciążona(...) hollywoodzkiej gwiazdy. - Moja mama zmarła na nowotwór jajnika, kiedy miałam zaledwie 9 lat. Patrzę na decyzję Angeliny i zastanawiam się, czy w przyszłości nie przyjdzie taki moment, że będę stała przed...

 • Szokujące zdjęcia Angeliny Jolie

  Tabloid "National Enquirer" opublikował 10 nowych fotografii Angeliny Jolie z czasów jej narkotykowej przeszłości. "Angie przyłapana w obskurnej ćpuńskiej melinie" - krzyczy nagłówek na okładce brukowca.

 • Angelina Jolie wszystko zmyśliła?! Zostawiła Brada Pitta dla kochanka?!

  ...​Angelina Jolie (41 l.) złożyła papiery rozwodowe i wytłumaczyła, że robi to dla dobra dzieci. Utrzymuje, że Brad Pitt (52 l.) nie był dla nich dobrym ojcem. Teraz jednak okazuje się, że jej wersja zdarzeń może nie być wcale prawdziwa. Znajomi pary twierdzą, że winę za rozpad małżeństwa ponosi aktorka, która… już związała się z innym mężczyzną!

 • "Czarownica": Angelina Jolie z rogami

  Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z Angeliną Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disnejowskiej "Śpiącej królewny". Diabolina po raz pierwszy pojawiła się na srebrnym ekranie w 1959 roku i do dziś jest najsłynniejszym czarnym charakterem Disneya.

 • Diler o narkotykowej przeszłości Jolie

  O "nieciekawej" przeszłości Angeliny Jolie wie już cały świat. Aktorka chciałaby o niej zapomnieć, ale nie pozwala jej na to dawny znajomy - Franklin Mayer. Mężczyzna, utrzymujący, że był dilerem Jolie , opowiedział prasie o "kokainowych" poczynaniach aktorki w 2000 roku.

 • Brad Pitt rozważa adopcję

  Brad Pitt (41 l., "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) postanowił pójść w ślady swej przyjaciółki, Angeliny Jolie (30 l., "Aleksander" ) i ma zamiar adoptować sierotę z jednego z afrykańskich krajów. Gwiazdor niedawno wraz z Jolie spędził kilka dni w Afryce i niezwykle wzruszył go los tamtejszych porzuconych dzieci.

 • Ale kuriozum! Orzechowska zostanie członkiem Nowoczesnej? Zabrała też głos ws. Magdy Żuk!

  ..."Polska Angelina Jolie" postanowiła zaangażować się w politykę. Ostatnio pojawiła się na konferencji młodzieżówki Nowoczesnej, gdzie wypowiedziała się na temat zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk...

 • Agnieszka Orzechowska przestrzega Rozenek!

  Agnieszka Orzechowska (34 l.) próbowała zrobić karierę jako polski odpowiednik Angeliny Jolie.  "Karierę" przerwał jednak wypadek. Polska Angie podczas libacji alkoholowej wypadła z okna i doznała paraliżu. Na szczęście po latach intensywnej rehabilitacji udało jej się odzyskać sprawność. Teraz najwyraźniej postanowiła odzyskać utraconą popularność...  W najnowszym "Super Expressie...

 • Angelina płacze

  Dla 32-letniej Angeliny Jolie śmierć matki na początku tego roku musiała być naprawdę traumatycznym przeżyciem - pojawiły się nawet plotki , że z tego powodu jest na krawędzi załamania nerwowego.

 • Dojdzie do pojednania?

  Jennifer Aniston i Angelina Jolie raczej nie zostaną przyjaciółkami, ale jest szansa na poprawę stosunków pomiędzy aktorkami. Aniston pierwsza wyciągnęła rękę na zgodę i wysłała Jolie kwiaty z gratulacjami z okazji jej reżyserskiego debiutu.