• Informacje na temat:

  przyjaciółki drugi sezon

Artykuły na temat: przyjaciółki drugi sezon
 • "Przyjaciółki": Co w 9. sezonie?

  ...(Magdalena Stużyńska - Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) przeżywają drugi miesiąc miodowy. Anka szuka pracy, ale nie trafia na nic ciekawego. Czy Paweł zostanie szefem Anki? Czy praca z “drugą(...) zamykając przed nami jedne drzwi, otwiera drugie? Tymczasem Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) wraca do pracy, a jej mąż Łukasz (Mikołaj Krawczyk) zostaje w domu i zajmuje się córką. Czy Łukasz sprosta...

 • "Bliskość": Nowy serial HBO od 12 stycznia

  W poniedziałek, 12 stycznia 2015 - dzień po premierze amerykańskiej - rusza nowa produkcja HBO "Bliskość" (Togetherness). Tego samego dnia premiery będą miały także: czwarty sezon serialu "Dziewczyny" oraz drugi sezon serialu "Spojrzenia". Wszystkie produkcje będą również od 12 stycznia dostępne w serwisie HBO GO.

 • Przyjaciółki

  NOWE ODCINKI. Drugi sezon „Przyjaciółek” czy siła kobiecej przyjaźni przetrwa próbę? Spotkanie po latach sprawiło, że licealna przyjaźń serialowych Przyjaciółek...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • "Przyjaciółki": Powstanie 11. sezon!

  ...- Oczywiście będziemy kontynuować "Przyjaciółki". Jedenasty sezon tego serialu pokażemy wiosną 2018 roku - powiedziała Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji Polsat(...) oglądanym tytułem w Ipla - dodała Terentiew. 9., poprzedni sezon serialu oglądało średnio 1,79 mln widzów. "Przyjaciółki" nadawane będą w dotychczasowym paśmie, po godz. 21:00: - Pasmo "Przyjaciółek...

 • Będzie drugi sezon "Przyjaciółek"

  Polsat podjął decyzję o produkcji drugiego sezonu serialu 'Przyjaciółki". "Nowe odcinki trafią na antenę wiosną 2013 roku" - poinformowała wiceprezes Polsatu ds. programowych, Nina Terentiew.

 • Ruszył drugi sezon "Watahy"

  ..."Drugi sezon 'Watahy' jest bardziej aktualny i bliższy rzeczywistości niż pierwszy. Myślę, że wywoła dyskusję" - powiedział PAP współreżyser obrazu Jan P. Matuszyński. Serial miał premierę na antenie HBO 15 października.

 • "Przyjaciółki": Nowy sezon, nowe romanse

  Drugi sezon "Przyjaciółek" zaowocuje w liczne romanse, a stare przyjaźnie i związki zostaną wystawione na próbę. Czy Patrycja (Joanna Liszowska) stanie na ślubnym kobiercu? Kogo wybierze Inga (Małgorzata Socha)? Z kim zwiąże się Zuza (Anita Sokołowska)?

 • "Przyjaciółki": Nowy sezon od 7 września

  W tym sezonie Ingę (Małgorzata Socha), Zuzę (Anita Sokołowska), Patrycję (Joanna Liszowska) i Ankę (Małgorzata Stużyńska-Brauer) czekają wybuchy namiętności oraz rozterki sercowe. Drugą młodość u boku ponownie poślubionego męża przeżywać będzie Strzelecka. Wiatru w żagle doda jej także zachowanie Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski), który po spotkaniu twarzą w twarz ze śmiercią, postanowi...

 • Joanna Liszowska w kolejnym talent show?

  Na trzeci sezon "Przyjaciółek" trzeba było czekać ponad rok. Teraz, gdy dobiega już końca, nie ma pewności, czy powstanie następny. Co w tej sytuacji zrobi odtwórczyni roli Patrycji?

Zdjęcia na temat: przyjaciółki drugi sezon
Wideo na temat: przyjaciółki drugi sezon
 • "Przyjaciółki": Finał 8. sezonu

  W finałowym odcinku nie zabraknie emocjonujących zwrotów akcji. Anka, Patrycja, Zuza i Inga. Która z przyjaciółek poczuje, że dostała od losu drugą szansę, a której świat wywróci się do góry nogami. Inga (Małgorzata Socha) wyjedzie do Nowego Jorku, by walczyć córkę. Przeprowadzka za granicę to jedyny sposób na odzyskanie Hani (Pola Figurska). Jednak perspektywa rozłąki z przyjaciółkami dużo ją kosztuje. Zwłaszcza, że podejrzewa, iż może się ona przedłużyć. Patrycja (Joanna Liszowska)...

 • "Przyjaciółki": Zuza i Janek wezmą szybki ślub?

  , Anki, Patrycji i Doroty? Drugi odcinek 12. sezonu „Przyjaciółek” w czwartek 13 września o 21:10 w Polsacie.

 • "Przyjaciółki": Zuza i Dagmar analizują płacz noworodka!

  Zuza (Anita Sokołowska) została mamą. W jej życiu pojawił się Grześ. Niestety synek ciągle płacze. Na szczęście zawsze może liczyć na Dagmara (Marcin Korcz). Zobaczcie scenę z drugiego odcinka "Przyjaciółek", w której niezawodny Dagmar pomaga Zuzie ustalić przyczynę płaczu jej synka. Drugi odcinek 11. sezonu „Przyjaciółek już w czwartek 8 marca, o godzinie 21:10 w Polsacie.

Dyskusje na temat: przyjaciółki drugi sezon
 • Re: "Przyjaciółki": Nowy sezon i jubileusz!

  Dziewczyny?!,jeden z bohaterów ma chyba z 55-60 lat,drugi niewiele mniej,w tym wieku to się chyba ma partnerkę a nie dziewczynę.

 • Re: Drugi sezon "Przyjaciółek" już na wiosnę!

  Wspaniała wiadomość. Lubię ten serial,"Przyjaciółki" są super!

 • Re: "Przyjaciółki" wróciły na plan

  ja wolałabym drugi sezon 2XL, który był o wiele ciekawszy od Przyjaciółek :-)

 • Re: "To nie koniec świata!" znika z anteny! "Przyjaciółki" zostają

  Jak TNKŚ LECIALO W NIEDZIELĘ o 22 to byłą duża oglądalność pierwsze miejsce,a kiedy drugi sezon był w czwartki to widownia spadłą.Zabieracie nam najlepszy serial w ktorym nie wieje nudą a puszczacie analfabetow w dlaczego ja albo trudne sprawy ,gdzie tu sprawiedliwość .Proszę o 3 sezon TNKŚ i zmianę emisji na wcześniejszą opcję albo zamianę zdrad z TNKŚ.

 • Re: Koniec serialu, był zbyt odważny!

  NAKRĘĆCIE DRUGI SEZON PROSZEEEEEEEEEE... jedyny serial który wam się udał, dla wyzwolonych kobiet których jest tysiące w naszym kraju. Cztery przyjaciółki, która ma inne swoje życie prywatne, a mimo(...) odcinku dzieje się to samo i trwają bez końca, oglądają to tylko małolaty. A co dla dla nas? Mam nadzieję że już jesienią zobaczę drugi sezon!!!