• Informacje na temat:

  przyjaciółki następny sezon

Artykuły na temat: przyjaciółki następny sezon
 • "Przyjaciółki": Zuza zgrywa twardzielkę

  .... Patrycja (Joanna Liszowska) umawia się Tadkiem (Maciej Brzoska) na bilard. Dziwnym zbiegiem okoliczności dołącza do nich Kinga (Katarzyna Ucherska). Kolejny odcinek 12. sezonu "Przyjaciółek...

 • Joanna Liszowska w kolejnym talent show?

  Na trzeci sezon "Przyjaciółek" trzeba było czekać ponad rok. Teraz, gdy dobiega już końca, nie ma pewności, czy powstanie następny. Co w tej sytuacji zrobi odtwórczyni roli Patrycji?

 • Przemysław Sadowski wkroczy w życie „Przyjaciółek”

  ...3 września, o godzinie 21.05, na antenie Polsatu startuje 6. sezon serialu, który pokochały miliony Polek - "Przyjaciółki". Już w pierwszym odcinku nowej serii poznamy nowego bohatera, który nieśmiało zacznie krążyć po orbicie Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer). Wcieli się w niego Przemysław Sadowski.

 • 10 najlepszych seriali roku!

  Koniec roku to tradycyjny czas podsumowań. W zwiazku z tym tworzone są różnego rodzaju zestawienia oraz bilanse, wyliczane są średnie dodatnie i ujemne. W 2009 roku bardzo dużo działo się w kinie, ale jeszcze więcej w telewizji. Pojawiło się kilka nowych interesujących seriali, powstały też nowe sezony, tych już dobrze nam znanych. Oto dziesięć - moim zdaniem najlepszych - w mijającym roku.

 • Serialowa jesień w Telewizji Polsat

  ..."Na ratunek 112" godz. 17.00 "Gliniarze" godz. 18.00 "Pierwsza miłość" godz. 21.10 "Przyjaciółki" (premiera 12. sezonu 6 września) Piątek godz. 8.45 "Malanowski i Partnerzy" godz. 13.00(...). W środę 5 września Polsat zaprosi z kolei swych widzów na 1. odcinek nowego sezonu "Świata według Kiepskich", a następnego dnia na spotkanie z "Przyjaciółkami". Na premierę jedynego nowego serialu...

 • Alina Janowska kończy 90 lat

  Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek Alina Janowska kończy we wtorek, 16 kwietnia, 90 lat. "Jak to się stało, że zostałam aktorką? Nie marzyłam, nie kształciłam się, ja się po prostu do tego urodziłam" - mówi.

 • Serialowe finały

  Serialowa jesień szybko mija, a to oznacza, że przed nami pełne emocji finałowe odcinki sezonu. Czym tym razem uraczą nas scenarzyści? Będą porwania i bójki, ale też zwycięstwo w walce o sprawiedliwość i powtórne spotkanie kochanków.

 • Czy miłość to grzech?

  21 sierpnia do polskich kin wejdzie "Meteora", której główni bohaterowie - mnich i zakonnica - rozdarci są między uczuciem a powołaniem. O filmie opowiada odtwórca głównej roli, Theo Alexander.

 • "Klan": Monika powinna śpiewać w Rosso

  Izabela Trojanowska od 17 lat gra w "Klanie" Monikę. Wielu jej wiernych fanów wciąż nie może doczekać się, żeby aktorka zaśpiewała dla nich w serialu. Może nastąpi to już w nadchodzącym sezonie?

 • Luke Perry: Losy serialowego przystojniaka

  Luke Perry marzył o karierze gwiazdy filmowej, jednak na zawsze został związany z postacią serialowego przystojniaka Dylana McKay z "Beverly Hills, 90210". Żadna inna rola nie przyniosła mu tyle sławy i uwielbienia ze strony fanek. Mimo licznych prób, nie zdołał się od niej w pełni uwolnić.