• Informacje na temat:

  przystojni chłopcy

Artykuły na temat: przystojni chłopcy
 • Joanna Racewicz znowu zakochana! Kim jest ten przystojny mężczyzna?

  Od niedawna u boku Joanny Racewicz (44 l.) pojawia się pewien mężczyzna. Tygodnikowi udało się dowiedzieć, kim jest nowy przyjaciel dziennikarki.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Jan Machulski: Do końca życia pozostał chłopcem

  Jan Machulski (†80 l.) miał wiele kobiet, ale tylko żona potrafiła go zrozumieć. Gdy 9 lat temu trafił na badania do szpitala, niczego nie przeczuwała. Był to ten pierwszy raz, gdy do niej nie wrócił. Z miłością do Haliny wygrała tylko śmierć - zmarł na serce nagle w listopadzie 2008 roku.

 • "Słowo na M" : Gdyby Daniel nie był Harrym

  Wallace (Daniel Radcliffe) jest miłym i sympatycznym chłopakiem. Jest też przystojny i inteligentny, stara się być zabawny. W miłości szczęście mu jednak nie dopisuje. Kobieta jego życia, urokliwa Chantry (Zoe Kazan), jest w związku z innym mężczyzną. Wallace'owi nie pozostaje więc nic innego, jak się z nią "tylko" zaprzyjaźnić...

 • Wiktoria Grycan: Chłopcy jej nie w głowie!

  Średnia córka Marty wyznała właśnie, że na adoratorów i romanse daje sobie jeszcze czas. Teraz woli pomóc mamie w interesach...

 • Kompleksy Mariana Opani

  "Kompleksy? Jeszcze jakie - do dzisiaj je mam" - wyznał Marian Opania. Aktor zdradza też, jak w młodości chciał... dodać sobie kilka centymetrów wzrostu.

 • "Ja naprawdę lubię młodych chłopców"

  ...czyli Agnieszka Fitkau-Perepeczko w szczerej rozmowie z jednym z brukowców.

 • Kochankowie, kosmonauci, obywatele

  "Dzień dobry, kocham cię!" i "Obywatel" to dwa polskie filmy, które powalczą o widzów w ten weekend. Będzie im tym trudniej, że do kin wchodzą też: długo oczekiwany "Interstellar", nagrodzone w Cannes "Mapy gwiazd" i dotykający ważnych problemów społecznych "Śmieć".

 • Aneta Zając w końcu jest szczęśliwa! Jej nowy związek kwitnie!

  ...byli bardzo sobą zajęci i wyglądali na bardzo szczęśliwych. Aneta poznała ukochanego ze swoimi synami, Michałem i Robertem (8 l.), a chłopcy bardzo go polubili. Z informacji tygodnika "Świat i ludzie...

 • Wojciech Wysocki: Gdybym zdjął spodnie...

  - Najczęściej jest tak, że mediów nie interesuje moje rozprawianie o moralności. Natomiast co innego stałoby się, gdybym zdjął spodnie i paradował w gaciach po mieście. Skandal gotowy i wtedy wszyscy by chętnie o mnie mówili i pisali. A tak? Kogo ma interesować to, co ja myślę? - Wojciech Wysocki dał się mimo to namówić na rozmowę o małżeńskiej wierności.

Zdjęcia na temat: przystojni chłopcy
Dyskusje na temat: przystojni chłopcy
 • Kuba i Irek zostaną przyjaciółmi

  Ta Olga była beznadziejna - nie wiem o co oni tak rywalizowali ;pp Krzyś był o niebo lepszy od Olgi - widać było , że kocha Kubę , nie to co Olga . ; // Kłamliwa bestia - takie są najgorsze . Fajnie , że Kuba z Irkiem się zaprzyjaźnią , w końcu to dwaj fajni i bardzo przystojni chłopcy ;pp . Ala powinna być z Kubą , przynajmniej ona go nie zrani , bo stara miłość nigdy nie rdzewieje ! ! ! :)