• Informacje na temat:

  przystojni mężczyzni

Artykuły na temat: przystojni mężczyzni
 • "Druga szansa": Komu zawrócą w głowach dwaj przystojni faceci?

  Już wkrótce w "Drugiej szansie" pojawią się dwaj bardzo atrakcyjni mężczyźni... Jana Wieczorkowskiego zobaczymy w roli Modesta, który postawi sobie za cel zaciągnięcie do łóżka Justyny (Magdalena Berus), a Mikołaja Roznerskiego jako Kamila, w którym zakocha się Starczyńska (Katarzyna Herman)!

 • "Samba" : Walka o przetrwanie

  Francuscy pracownicy opieki społecznej próbują za wszelką cenę pomóc emigrantom z różnych stron świata i powstrzymać deportację. Taki jest punkt wyjścia najnowszego filmu francuskiego duetu reżyserskiego: Olivier Nakache i Eric Toledano.

 • Anna Maria Wesołowska: Mężczyźni się mnie boją!

  Mąż Anny Marii Wesołowskiej nie musi obawiać się o swoją żonę, gdy wyjeżdża ona na nagrania swojego nowego programu.

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Ach, ci mężczyźni!

  Znamy ich od lat. Przez kilka sezonów goszczą na naszych małych ekranach. Uwielbiamy tych telewizyjnych facetów, pomimo że nie są przykładem cnót. A może właśnie z tego powodu "źli faceci" są tak popularnymi bohaterami?

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Milla Jovovich o Polakach: Przystojni

  Gwiazda nie ukrywała, że zaskoczona była przede wszystkim urodą ludzi: "Wszystkie kobiety są tutaj takie piękne, a mężczyźni przystojni" - zachwycała się w rozmowie z Pap Life. Zaskoczona była także sylwetkami Polaków: "Polskie jedzenie z pewnością nie jest szczególnie sprzyjające przy byciu na diecie. Ale tak jest w przypadku każdej kuchni z regionu Europy Wschodniej, a ja przecież stąd...

 • Wielkie zmiany! Mężczyźni w "Top Model"!

  W najbliższą niedzielę, 15 czerwca, rozpoczynają się castingi do kolejnej edycji programu "Top Model". Tym razem twórcy programu szukają nie tylko pięknych dziewczyn, które chcą zostać modelkami, ale również... przystojnych mężczyzn.

 • Mężczyźni oburzeni na Frytkę

  Ibiszowi i Prokopowi nie spodobała się opinia Agnieszki o polskich facetach. Dziwimy się, że w ogóle chcieli wypowiadać się na ten temat - Frytka (30 l.) nie jest osobą, której opinie warto brać na poważnie.

 • Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon "Top Model. Zostań Modelką" będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów.

Dyskusje na temat: przystojni mężczyzni