• Informacje na temat:

  przystojni wolni

Artykuły na temat: przystojni wolni
 • "Blondynka": Magda Schejbal kocha muzykę folkową i... przystojnego górala!

  Magdalena Schejbal, czyli Jagna z "Blondynki", oceniać będzie gwiazdy "SuperSTARcia", które dziś wieczorem zmierzą się z muzyką... folkową. Aktorka nie kryje, że kocha folk!

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

 • ​"Zniewolona": Co wydarzy się w ostatnim odcinku? Szokujące zakończenie!

  ...współwłaścicielem banku. Dzięki temu jest w stanie wpłynąć na przebieg transakcji. Kupi Czerwinkę i odda wolność poddanym. Na koniec oświadczy się uwolnionej Kiti. Chociaż aktorka Katerina Kowalczuk...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • "M jak miłość": Agnieszka i podinspektor Karski wpadną sobie w oko! Będzie romans?

  Agnieszka (Magdalena Walach) nikomu nie przyzna się, że bardzo spodobał się jej Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), który na weselu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) towarzyszył Maryli (Izabela Kopiasova). Będzie bardzo zdziwiona, gdy przystojny podinspektor zaprosi ją na kolację...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski znów jest do wzięcia

  ...z najprzystojniejszych i najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Kiedy w czerwcu w prasie i na portalach plotkarskich pojawiły się ich pierwsze wspólne zdjęcia, a menedżer Marceliny(...) znów postawił na jego drodze... Marcelinę Zawadzką. Oboje byli wówczas wolni i postanowili spróbować razem iść przez życie. Niestety, dziś już wiadomo, że nie udało im się stworzyć rodziny, o której...

 • Przystojni, zdolni i... wolni

  Kobiety za nimi szaleją. Nic dziwnego. Są przecież zdolni, bogaci i atrakcyjni. I, co najważniejsze, wciąż nie mają obrączki na palcu. Oto najlepsze partie w polskim show-biznesie: Piotr Adamczyk, Kuba Wojewódzki, Sebastian Karpiel-Bułecka, Tomasz Karolak, Adam Darski, Robert Kozyra i Leszek Możdżer.

 • "Szogun": Sekret, który złamał karierę Richarda Chamberlaina

  Młody i przystojny Richard Chamberlain zdobył rzesze fanek, które latami kochały się w nim, a którym on złamał serce!

 • George Clooney znowu do wzięcia

  Jeden z najbardziej znanych i przystojnych amerykańskich aktorów George Clooney znowu jest wolny. Jak donoszą media rozstał się on ze swoją partnerką, byłą zapaśniczką Stacy Keibler.

Zdjęcia na temat: przystojni wolni