• Informacje na temat:

  przystojniak adam

Artykuły na temat: przystojniak adam
 • Córka Adama Małysza zaręczyła się! "Mój narzeczony"

  Adam Małysz i jego żona Izabela mają powody do świętowania. Ich córka Karolina Małysz, która w tym roku skończy 22 lata, zaręczyła się! Jej narzeczony to niezły przystojniak!

 • Nikolaj Lie Kaas: Kumpel księcia Danii

  Prywatnie - syn lubianego komika, mąż cenionej stylistki i kumpel... księcia Danii. Zawodowo - jeden z najsłynniejszych (obok Madsa Mikkelsena i gwiazdy "Gry o tron" - Nicolaja Coster-Waldau) duńskich aktorów robiących karierę za granicą.

 • "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska ma słabość do wysokich przystojniaków

  ...w aktorce i ma wobec niej bardzo poważne plany. Podobno w kwestii zamążpójścia naciska też na Zosię mama - Maria Winiarska, czyli Wiesia z "Barw szczęścia". Niewykluczone, że Zofia i Adam jeszcze w tym roku staną na ślubnym kobiercu... Na liście przystojniaków, z którymi spotykała się Zofia Zborowska, zanim związała się z Andrzejem Wroną, są m.in. Radzimir Dębski - muzyk uchodzący za jednego...

 • Ranking przystojniaków

  Jedno z amerykańskich czasopism sporządziło listę młodych mężczyzn przemysłu rozrywkowego, którzy w bieżącym roku mają największe szanse na poruszenie serc niewieścich. Zestawienie otwiera 23-letni aktor Jake Gyllenhaal ("Donnie Darko", "Balonowy chłopak" , "The Day After Tomorrow" ). Tuż za nim umieszczono Brytyjczyka Orlando Blooma, gwiazdora "Władcy Pierścieni" i "Piratów z Karaibów" .

 • "Hotel 52": Przystojniak się żeni, czyli jesienne finały sezonów!

  ...dwóch, dosyć niezwykłych randek... Ale po kolei. Najpierw Bożena (Ewa Kaim) da się zaprosić Adamowi (Jan Wieczorkowski) na, jak przypuszcza, kolację w ekskluzywnym lokalu. Adam rozwieje jej...

 • Dlaczego opuścił "CSI: Miami"?

  Jako technik z laboratorium kryminalistycznego w Miami stracił głowę i serce dla jasnowłosej Calleigh. Prywatnie Adam Rodriguez woli brunetki, w których żyłach płynie gorąca latynoska krew. Dlaczego aktor opuścił serial "CSI: Miami"?

 • A jednak Adam!

  To były burzliwe tygodnie! Najpierw w życiu Kingi pojawiło się dwóch przystojniaków, a potem dowiedziała się, że jest w ciąży. Teraz spróbuje ułożyć sobie życie u boku Adama...

 • Maciej Zakościelny: Policjant, żołnierz, strażak

  Deklaruje, że chciałby zagrać brzydala, do roli mógłby przytyć albo schudnąć. Tymczasem filmowcy widzą w Macieju Zakościelnym tylko przystojniaka. Do tego odważnego i honorowego.

 • Jerzy Brzęczek nowym selekcjonerem polskiej reprezentacji! To niezłe ciacho, ale zobaczcie żonę!

  Jerzy Brzęczek (47 l.) został wybrany na selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Na tym miejscu zastąpi sporo starszego Adama Nawałkę (60 l.). Trener to niezły przystojniak. Zobaczcie, czyje skradł serce...

 • Bernal na golasa

  Gael Garcia Bernal, meksykański przystojniak znany ze "Złego wychowania" i oscarowego filmu "Babel", nie miał żadnych oporów, by w scenach łóżkowych w komedii "Odrobina nieba" wystąpić zupełnie... nago!

Zdjęcia na temat: przystojniak adam
Dyskusje na temat: przystojniak adam