• Informacje na temat:

  przystojniak marcin

Artykuły na temat: przystojniak marcin
 • Przystojniak się żeni!

  Choć jako Piotrek Zduński w "M jak miłość" mężem został już w ogólniaku, prywatnie Marcin Mroczek wcale nie kwapił się do zmiany stanu cywilnego. Do czasu...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Nowy przystojniak w "M jak miłość"!

  Jakiś czas temu Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) wyznała Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że ma brata Olka. Już wkrótce go poznamy - będzie miał twarz Maurycego Popiela, na co dzień aktora Teatru Bagatela w Krakowie.

 • Nowy uwodziciel w "Pierwszej miłości"

  Do ekipy serialu "Pierwsza milość" dołączył Marcin Kwaśny. Gra Dawida Kędzierskiego, przystojniaka przed trzydziestką.

 • "Na Wspólnej": Czy Danka zatrudni nauczyciela-przystojniaka?

  Czy Danka zatrudni nauczyciela-przystojniaka? Danka ma problem - nie ma nikogo na zastępstwo za chorą nauczycielkę fizyki. Z pomocą przychodzi "nieoceniona" Bednarczukowa - podsuwa kandydaturę swojego siostrzeńca. Marcin robi wrażenie - szczególnie na młodych licealistkach... Ostrowski umiera? Uwięziony w izolatce Ostrowski ma coraz bardziej niepokojące objawy - kaszle, poci się, drżą mu...

 • Mikołaj Roznerski: Biegać można nawet nago

  Ten przystojniak szybko potrafi oczarować, jak jego bohater w "M jak Miłość", który łamie serca kobiet. Mikołaj Roznerski opowiada o roli w serialu i swej wielkiej pasji - sporcie.

 • Franek Przybylski grał Łukasza Mostowiaka w "M jak miłość". Wyrósł na przystojniaka

  Filip Przybylski, wujem - aktor i wokalista Marcin Przybylski, a dziadkiem radiowiec i konferansjer Wacław Przybylski. Dziś Franciszek ma 23 i próbuje swoich sił w prawdziwym aktorstwie. Zagrał w filmach...

 • Nowe miłości w "Barwach szczęścia"?

  Śluby, romanse i zdrady będzie można oglądać w nowych odcinkach "Barw szczęścia". Pojawienie się trzech przystojnych mężczyzn sprawi, że niejedno serce zabije szybciej. Czy to zagrozi związkom, które dotąd uchodziły za szczęśliwe?

 • "M jak miłość": Marcin w trójkącie!

  W kolejnym, 1101. odcinku "M jak miłość", Marcin wybierze się razem z Kasią na wieś…

 • Zarabia więcej niż Kammel

  Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Ani Tomasz Kammel, ani Hubert Urbański nie są już najlepiej zarabiającymi prezenterami. Marcin Prokop za miesiąc pracy bierze bowiem aż 120 tys. złotych - informuje "Fakt".

Zdjęcia na temat: przystojniak marcin
Dyskusje na temat: przystojniak marcin