• Informacje na temat:

  przystojny agent

Artykuły na temat: przystojny agent
 • Paparazzi wypatrzyli gwiazdkę serialu "Na Wspólnej" na spacerze ze znanym modelem Piotrem Czaykowskim (32 l.). Szli objęci, on muskał ustami jej włosy, ona wyglądała na wniebowziętą... Kompletnie nie zwracali uwagi na otaczających ich ludzi. Czyżby więc posiadaczka słynnych "wielkich k***" wreszcie się zakochała? Głos postanowił zabrać jej agent: - Marta i Piotr znają się od lat. Można częściej...

 • "Spectre": Oto tytuł nowego Bonda

  "Spectre" - taki tytuł będzie nosić kolejna produkcja o przygodach Jamesa Bonda. Informację tę ogłosił podczas konferencji prasowej, która odbyła się w podlondyńskim studiu filmowym Pinewood Studios, reżyser filmu Sam Mendes.

 • "Z Archiwum X": Nowe zagadki, starzy agenci

  ...dwójką agentów. Pierwszy pocałunek zaliczyli dopiero po 6 latach! Sami Państwo przyznają, że miłośnicy sagi byli nad wyraz cierpliwymi ludźmi... Poznał cenę sławy Grający przystojnego Muldera David(...)" z nawiązką odbił sobie wstrzemięźliwość agenta, wcielając się w rolę rozwiązłego pisarza. Niestety, przygotowując się do roli, tak wczuł się w skórę Hanka Moody’ego, że jego małżeństwo z aktorką Téą Leoni...

 • Czarnoskóry James Bond?

  Brytyjski aktor Idris Elba następnym Jamesem Bondem? Takie spekulacje pojawiły się w prasie.

 • "Na dobre i na złe": Mijają trzy lata, a Adam i Wiki wciąż nie są razem

  Grzegorz Daukszewicz ma poczucie humoru i dystans do siebie. Przyznaje, że pali, ale liczy na to, że zmądrzeje. W tym sezonie koniecznie chciałby pracować jeszcze więcej, niż do tej pory... Przystojny, młody i już popularny syn satyryka Krzysztofa Daukszewicza spodobał się Polakom w roli kochliwego Adama z serialu "Na dobre i na złe".

 • "Z Archiwum X": Powstanie nowy sezon kultowego serialu!

  Wszyscy, którzy stęsknili się za dwójką najsłynniejszych poszukiwaczy niezidentyfikowanych obiektów latających, mogą zacierać ręce. To pewne - wkrótce powstanie nowy sezon kultowego serialu!

 • Nowe gwiazdy w "Na Wspólnej"

  Julia Kamińska oraz Antoni Królikowski dołączyli do obsady serialu "Na Wspólnej"! Odcinki z ich udziałem będzie można zobaczyć już w lutym na antenie TVN. Była gwiazda "Singielki" i aktor, który rozszyfrował Huberta Urbańskiego w programie "Agent - Gwiazdy" sporo namieszają w życiu serialowych bohaterów!

 • Pochowano Stanisława Mikulskiego

  Minister kultury, artyści i mieszkańcy Warszawy pożegnali w piątek Stanisława Mikulskiego, którego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. - Serialowy Kloss, grany przez tego aktora, uosabia bohaterstwo i odwagę - powiedziała Małgorzata Omilanowska.

 • Co stało się z MacGyverem?

  Niemal z dnia na dzień stał się znany na całym świecie. Jego przygody w telewizji śledziły miliony. Imponował kreatywnością, zwinnością i... był nieziemsko przystojny. Co się stało z MacGyverem?

 • Twarze Greya, tajne służby, tajemnice lasu

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to z pewnością najgłośniejsza z premier tego tygodnia, ale oprócz ekranizacji bestsellerowej książki E.L. James do polskich kin wchodzą też inne ciekawe tytuły: musical fantasy "Tajemnice lasu" i komedia akcji "Kingsman: Tajne służby".

Dyskusje na temat: przystojny agent
 • Re: "Miasteczko Twin Peaks": Obsada marzeń

  Agent Kuper jak zwykle przystojny.

 • Re: "Derek": Fajnie być miłym

  Idol kewactwa - brzydki, miły, dobry, uśmiechnięty facet ok. 40-tki, najlepiej homosekualista, ew. transseksualista z problemami. Idol prawicy - przystojny, pewny siebie, dowcipny playboy, człowiek sukcesu, z własnym biznesem mający drugie życie jako tajny agent w służbie kraju.

 • Re: Elegancki przystojniak. Po prostu:...

  Przecież to aktor.Moim zdaniem, na miano polskiego Bonda zasługuje prawdziwy agent Tomek, który jest przystojny, a w krótkich włosach wygladal by jeszcze lepiej, prawie jak prawdziwy James Bond:)

 • Re: "M jak miłość": Ula i Bartek - miłość na przekór wszystkim!

  przesunąć z CBŚ do świeżo powołanego Archiwum X... i robi się teren do akcji!... Oba Mroczki porywają kosmity, co prowadzą eksperymenta na bliźniaki, bo same nigdy takich klonów nie miały, a agent AX Tomasz(...) przygodnie poznanym Unasem (bo przystojny był z niego chłop), rozeźlona do granic wykipienia Gośka dopada pierwszego zwiadowcę Widmo, który próbuje się dostać na Ziemię, chcąc z niego wydusić, gdzie

 • Re: "M jak miłość": Ula i Bartek - miłość na przekór wszystkim!

  kosmity, co prowadzą eksperymenta na bliźniaki, bo same nigdy takich klonów nie miały, a agent AX Tomasz ich ściga po Ziemi i po za Ziemią, bo dzieciarnia z Grabiny, bedąc na wagarach, w pobliskim bagnie(...) galaktyce. Ponieważ znudzona czekaniem na Tomka Zosia, zabrała Wojtusia i też polazła gdzieś przez wrota za przygodnie poznanym Unasem (bo przystojny był z niego chłop), rozeźlona do granic wykipienia Gośka