• Informacje na temat:

  przystojny juror

Artykuły na temat: przystojny juror
 • Poszła w tango z przystojnym Włochem!

  ..., który został najwyżej oceniony przez jurorów, było... tango. Premiera "Tanga Piazzolla" w Teatrze Rampa odbędzie się już w najbliższy czwartek, 15 listopada. Obok Tamary i Stefano na scenie wystąpią...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w ósmym odcinku?

  Już w sobotę, 15 listopada, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Gwiazdor pożycza ubrania od... córki

  Amerykańska gwiazda rocka a obecnie juror programu "American Idol" Steven Tyler lubi ubrania dla dziewczyn. Najciekawsze ciuszki muzyk wyciąga z szafy swojej córki.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Gąsowski i Królikowski w nowych rolach?

  Trzecia odsłona popularnego show "Twoja twarz brzmi znajomo" nadciąga wielkimi krokami. Można już śmiało obstawiać, kogo zobaczymy w programie.

 • Kryszyłowicz zdradził?

  Związek jurora show "Gwiazdy tańczą na lodzie" przeżywa podobno kryzys z powodu jego... zauroczenia fanką.

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Wulgarna Beata Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"!

  Aktorka kilka miesięcy temu skakała ze szczęścia, gdy Nina Terentiew zaproponowała jej ponownie fuchę w roli jurora w tanecznym show. Wcześniej Beata parała się tym zajęciem w TVN, który jednak(...) komentarz. Jej uwagę przykuł przystojny Włoch, który w jivie dość szybko się poruszał i kręcił wokół Beaty. "Jeszcze nikt mi nigdy na stole przede mną tak nie zapierda*ał" - wypaliła hrabina. Osobie...

 • Największy juror w historii

  Pech "szalonego pana Lotto" trwa. Daniel Wieleba - bo o nim mogą po raz drugi z rzędu walczy o pozostanie w programie jak Oni śpiewają. Przed tygodniem wygrał w głosowaniu widzów z Katarzyną Żak, teraz jego konkurentem jest przystojny Maciej Jachowski. Gościnnym jurorem będzie "największy juror w historii show" - Mariusz Pudzianowski.

 • Taniec z gwiazdami: Marta Wierzbicka wyrzucona z "Na Wspólnej"? Jest komentarz!

  ...23-letnia celebrytka, która swego czasu zasłynęła kuriozalnymi wypowiedziami na temat swoich piersi ("jak ja tych ku...w nienawidzę"), miała być czarnym koniem najnowszej edycji polsatowskiego show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", tym bardziej że partnerował jej utalentowany i przystojny tancerz Łukasz Czarnecki. Niestety, ich paso doble nie znalazło uznania ani w oczach jurorów, ani...

 • Ryan Gosling: Przystojny psychopata

  Choć Ryan Gosling grywa różne role, najczęściej kojarzy się go z tematyką mroczną i trudną. Taki też jest jego debiut reżyserski, który zostanie pokazany w jednej z sekcji na tegorocznym festiwalu w Cannes.