• Informacje na temat:

  przystojny justin

Artykuły na temat: przystojny justin
 • "Powiedz TAK!": Mikołaj Roznerski jak Justin Bieber

  Kobiety szaleją za przystojnym Mikołajem Roznerskim. Aktor zdradził, że raz poczuł się jak Justin Bieber.

 • Jennifer Aniston: Wykorzysta okazję?

  "Co z tym ślubem?", "kiedy dziecko?", "czy myślisz o byłym mężu?" - Jennifer Aniston ma dość odpowiadania na te same pytania. Jej nowy film święci triumfy, a ona sama ma szansę zacząć wszystko od nowa.

 • "Barwy szczęścia": Oliwka ma dość facetów!

  Po wyprowadzce Kajtka (Jakub Dmochowski) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) dojdzie do wniosku, że bardzo męczyła ją zabawa w... rodzinę. - Tak bardzo chcieliśmy być dorośli, że zapomnieliśmy o normalnym życiu - powie Justinowi (Jasper Sołtysiewicz).

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Angelina chce faceta Aniston

  Nie zawahała się odebrać Jennifer męża. Teraz jej uwagę zwrócił Justin Theroux , dokładnie w momencie, gdy związał się z Aniston...

 • Justin Timberlake: Artysta wielu momentów

  19 sierpnia, na stadionie w Gdańsku, Justin Timberlake wystąpi w Polsce po raz pierwszy w karierze jako solowy artysta. Organizatorzy zapowiadają ponad 40-tysięczną widownię. Zainteresowanie jest więc ogromne, ale nie ma się czemu dziwić. Błyskotliwy 33-letni amerykański wokalista i aktor steruje swoją karierą w sposób perfekcyjny.

 • "Barwy szczęścia": Czas na zabawę!

  ...narkotyk - biały proszek o działaniu podobnym do mefedronu. Co tym razem zaniepokoi Justina. - Weź się z tym zabieraj... To jest syf. Mózgotrzep!(...) Marycha krzywdy ci nie zrobi, a po tym dziadostwie na(...) znajdzie się szampan... i zabójczo przystojny Olaf. - Wezmą mnie panie na stopa? Tymczasem Marka czeka pokaz erotycznego tańca i... gigantyczna awantura! Gdy striptizerka - Dominika - zacznie występ...

 • Ryan Gosling: Przystojny psychopata

  Choć Ryan Gosling grywa różne role, najczęściej kojarzy się go z tematyką mroczną i trudną. Taki też jest jego debiut reżyserski, który zostanie pokazany w jednej z sekcji na tegorocznym festiwalu w Cannes.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach!

  .... Kinga Rusin pochwaliła się zdjęciem z Alexim Lubomirskim, przystojnym księciem mieszkającym na stałe w Ameryce. "Na żywo jest jeszcze ciekawszy niż na zdjęciu"! - napisała w sieci. Sam(...) młodzi zaplanowali huczne wesele, na którym nie zabranie znanych nazwisk. Choć od dawna wiadomo było, że Jessica Biel spodziewa się dziecka, aktorka i jej mąż Justin Timberlake nie chcieli udzielić...

 • Seksowny Brad Pitt

  Brad Pitt ( "Troja" ) znalazł się na szczycie listy najseksowniejszych facetów, przygotowanej przez brytyjski magazyn "Company". Przystojny aktor pokonał w walce o zaszczytne miano między innymi kolegę po fachu - Orlando Blooma (trylogia "Władca Pierścieni" ) oraz piosenkarzy - Justina Timberlake'a i Robbiego Williamsa.

Wideo na temat: przystojny justin
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...

Dyskusje na temat: przystojny justin