• Informacje na temat:

  przystojny kostek

Artykuły na temat: przystojny kostek
 • Sławomir Doliniec nową gwiazdą "Klanu"!

  W 2519. odcinku "Klanu" (emisja 23 grudnia) Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) po raz pierwszy spotka się ze swą biologiczną matką - Jadwigą Rosiak (Agata Piotrowska-Mastalerz)... Dowie się również, że ma starszego brata! W roli przystojnego księdza Kostka, który - jak się okaże - podobnie jak Bożenka został po urodzeniu oddany przez Rosiakową do adopcji, zobaczymy znanego m.in. z "Na Wspólnej" Sławomira Dolińca.

 • Nowa postać w "Na dobre i na złe"

  W "Na dobre i na złe" pojawi się nowy bohater: Kostek. Przystojny chłopak wynajmie mieszkanie od doktora Van Graffa i zostanie nowym sąsiadem Tomka.

 • Barwy szczęścia

  Do Polski na kilka dni przyjeżdża Kostek. Dowiaduje się, że Zuza znów przyjaźni się z Ksenią, a Edyta rozważa powrót do kochanka. Próbuje przemówić im...

 • Rodzinny dramat w "Na dobre..."

  Mama młodego chirurga Kostka, którą zagra Maria Winiarska i przystojny pielęgniarz dołączą wkrótce do obsady serialu "Na dobre i na złe" .

 • "Klan": TVP1 zaprasza jesienią na spotkania z ulubionymi bohaterami najlepszych polskich seriali

  Urocza pani weterynarz z Majaków, przystojny policjant i jego czworonożny przyjaciel z Łodzi, detektyw w sutannie z Sandomierza oraz członkowie najpopularniejszego polskiego klanu z Warszawy - to oni skradną Wasze serca tej jesieni. Nowy serialowy sezon rozpocznie się w telewizyjnej Jedynce 1 września punktualnie o godzinie 17.55 od spotkania z rodziną Lubiczów...

 • Małgorzata Pieczyńska: Mam co grać

  Małgorzata Pieczyńska, prywatnie mama 23-letniego Victora, jest dumna również ze swoich serialowych dzieci i z sentymentem wspomina własny debiut aktorski.

 • Rodzinny dramat

  Mama młodego chirurga Kostka, którą zagra Maria Winiarska, i przystojny pielęgniarz dołączą wkrótce do obsady serialu "Na dobre i na złe".

 • Barwy szczęścia

  Zofia pokazuje mężowi pamiętnik Oli, w którym dziewczynka pisze, jak bardzo cierpi z powodu rozstania rodziców. Krzysztof uspokaja córkę i zapewnia, że rozwód nie zmieni niczego w ich relacjach i nadal będzie ją kochał. Tymczasem Zofia postanawia wykorzystać dziennik córki, by odroczyć termin sprawy rozwodowej. Kostek staje się coraz bardziej zazdrosny o Filipa. Pragnie, by przystojny uczeń...

 • Barwy szczęścia

  ...w pracy Marek poznaje Witka, syna Elsner. Ludmiła zaczyna udzielać korepetycji z języka angielskiego. Jednym z jej uczniów jest Filip, młody przystojny chłopak. Kostek jest o niego zazdrosny.

 • Nowa postać: Kostek

  W "Na dobre i na złe" pojawi się nowy bohater: Kostek. Przystojny chłopak wynajmie mieszkanie od doktora Van Graffa i zostanie nowym sąsiadem Tomka.

Zdjęcia na temat: przystojny kostek
Wideo na temat: przystojny kostek
 • Poznasz przystojnego bruneta

  Najnowsza komedia Woody'ego Allena to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji. Po zmysłowej wycieczce do Hiszpanii ("Vicky Cristina Barcelona") i bawiącym do łez powrocie do Nowego Jorku ("Co nas kręci, co nas podnieca"), mistrz komedii rozpala namiętnościami rozważny i romantyczny Londyn! Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts,...

 • Gość

  David to gość prawie idealny. Czarujący, wyjątkowo uczynny i zabójczo przystojny. Kiedy bez zapowiedzi pojawia się przed domem pewnej amerykańskiej rodziny z pożegnalną wiadomością od ich tragicznie zmarłego syna, a - jak twierdzi - jego przyjaciela z armii, pani Peterson przyjmuje go z radością. Zauroczeni osobą Davida Petersonowie szybko zaczynają traktować go jak członka rodziny. Wkrótce jednak w małym miasteczku dochodzi do serii niewyjaśnionych zniknięć. Nagle okazuje się, że David nie...

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.