• Informacje na temat:

  przystojny marcin

Artykuły na temat: przystojny marcin
 • Joanna Racewicz znowu zakochana! Kim jest ten przystojny mężczyzna?

  Ich znajomość trwa od wielu miesięcy. Jednak dopiero w listopadzie Joanna Racewicz pojawiła się publicznie u boku nowego przyjaciela. Dziennikarka nie chciała wtedy powiedzieć, kim jest przystojny(...) wspólne wakacje nad polskim morzem w 2016 roku. Marcin miał doskonały kontakt z synem dziennikarki, Igorem (9 l.). Razem trenowali piłkę nożną i świetnie się bawili. Pilot był nawet na Pierwszej...

 • Curly Heads "Reconcile": Marcin Dorociński i Dawid Podsiadło!

  Marcin Dorociński oraz Dawid Podsiadło to dwie gwiazdy, które zobaczyć można w najnowszym teledysku Curly Heads do utworu "Reconcile".

 • "M jak miłość": Monika usidli Marcina?!

  Przystojny, inteligentny, z własną firmą i do tego kocha dzieci - Marcin to idealny materiał na ojca... A Monika od razu to zauważa! Czy Chodakowski wpadnie w jej sidła? Zapraszamy na 1227 odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w ósmym odcinku?

  Już w sobotę, 15 listopada, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • "M jak miłość": Marcin w czworokącie

  W życiu Marcina zakochanego w Izie i zauroczonego młodą lekarką pojawią się dwie nowe, bardzo atrakcyjne kobiety. Czy to one będą przyczyną kolejnego kryzysu w jego związku z Lewińską?

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • Wśród gości, których Alicja Bachleda-Curuś (33 l.) zaprosiła na śniadanie wielkanocne, znalazł się Marcin Gortat (33 l.).

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • "Na dobre i na złe": Marcin Rogacewicz zrezygnuje z serialu?

  Jesienią Marcina Rogacewicza zobaczymy w dwóch produkcjach: "Koronie królów" i "Pierwszej miłości". Czy to znaczy, że dr Zapała zniknie z Leśnej Góry?

 • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

  Grający głównego bohatera w "O mnie się nie martw" Stefan Pawłowski zdradza, czego najbardziej bał się na planie serialu oraz kiedy wraca do pracy przy jego drugiej odsłonie.

Zdjęcia na temat: przystojny marcin
Wideo na temat: przystojny marcin
 • "Pierwsza miłość": Marcin Rogacewicz, czyli nowy policjant w Wadlewie

  Po wakacjach grono aktorów „Pierwszej miłości” nieco się powiększy. Już we wrześniu w Wadlewie pojawi się Ksawery Jarząbek, policjant z sąsiedniej wsi. W tej roli zobaczymy Marcina Rogacewicza(...) z niego gapa. Jest niezwykle przystojny, czym wpada w oko Malwinie (Agnieszka Wielgosz). Kiedy Ksawery dowiaduje się, że jego posterunek ma zostać zlikwidowany, czuje się niepotrzebny. Malwina

 • U "Przyjaciółek" szykują się rewolucje

  wyborem! Patrycja (Joanna Liszowska) po rozstaniu z Michałem (Marcin Rogacewicz) nie będzie długo samotna. Podczas spaceru z Mikołajem wpadnie na przystojnego rowerzystę. Tomek (Michał Czarnecki) okaże(...). Po egzaminie spotka na korytarzu jednego ze swoich profesorów, Wiktora Jeleńskiego (Paweł Deląg), który pogratuluje jej sukcesu. Przystojny i czarujący Wiktor będzie pod ogromnym wrażeniem Anki...

 • "M jak miłość": Trudny sezon za nimi!

  Marcin i Iza: W minionym sezonie para przeszła prawdziwą rewolucję. Schodzili się i rozchodzili, zostali rodzicami, a w finale zostali rozdzieleni przez szaleńca. Co czeka ich po wakacjach? Marcin(...) i nieźle namiesza! Asia i Tomek: Po tragicznej śmierci Chodakowskiego, Asia zaczyna wychodzić na prostą. Niewątpliwie pomoże jej w tym nowy adorator – przystojny pianista. W nowej serii Joanna spróbuje

Dyskusje na temat: przystojny marcin