• Informacje na temat:

  przystojny matthew

Artykuły na temat: przystojny matthew
 • Miłość, miłość, miłość

  Directions". Członkowie chóru liceum im. McKinleya wygrali zawody regionalne, dzięki czemu mogą przystąpić do konkursu krajowego. Nauczyciel prowadzący zajęcia, Will Schuester (Matthew Morrison), zdołał(...)); futbolista z dysleksją, Ryder Lynn (Blake Jenner), którego poderwał w Internecie transseksualny uczeń Wade "Unique" Adams (Alex Newell). Oprócz nich w chórze znaleźli się: przystojny Blaine Anderson...

 • Sequel "Greya": Jamie Dornan jednak zagra

  Fani "Pięćdziesięciu twarzy Greya" mogą odetchnąć z ulgą. Jamie Dornan oficjalnie potwierdził, że ponownie wcieli się w tytułowego bohatera.

 • "Przyjaciele": Znowu razem?

  ...zwraca się po poradę do dr Wallice. Terapeutka w typowy dla siebie sposób stwierdza, że jej pacjent właściwie nie ma żadnego problemu, ale... nie można mu odmówić, że jest bardzo przystojny. Nie(...) pozostali "Przyjaciele": Jennifer Aniston i Matthew Perry.

 • Jamie Dornan nie zagra w sequelu "50 twarzy Greya"?

  Jamie Dornan nie zagra w dalszych częściach "Pięćdziesięciu twarzy Greya"? Przyszłość dochodowej produkcji staje pod znakiem zapytania.

 • Weekend w serialach

  ...mieszkania w poszukiwaniu śladów zbrodni. Niebawem udaje im się wpaść na trop chłopaka ofiary, Konrada. "Downton Abbey" 3 ODC.3 Lato 1920 roku. Matthew otrzymuje list napisany przed śmiercią przez ojca(...) postanowiła nie wyrzucać jej z pracy. Kobieta poznaje nowe warunki dotyczące swojego zatrudnienia. "Rush" ODC.6 Rush jedzie z Aleksem na konferencję. Spotyka Sarę, której towarzyszy młody i przystojny...

 • Twarze Greya, tajne służby, tajemnice lasu

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to z pewnością najgłośniejsza z premier tego tygodnia, ale oprócz ekranizacji bestsellerowej książki E.L. James do polskich kin wchodzą też inne ciekawe tytuły: musical fantasy "Tajemnice lasu" i komedia akcji "Kingsman: Tajne służby".

 • Friendly Fire

  Ekscentryczny geniusz zostaje zamordowany z użyciem unikalnej, najbardziej niezwykłej broni, jaką kiedykolwiek widziało CSI. Ktoś strzelił z ogromnej odległości prosto w jego mózg… Matthew Stone był miliarderem i wynalazcą rewolucyjnego telefonu o nazwie Solamyrge. Był bogaty, młody i przystojny, a ostatnio czuł się fatalnie. Podejrzewał, że jest podsłuchiwany. Oskarżał o to swojego największego...

 • Kochankowie, kosmonauci, obywatele

  "Dzień dobry, kocham cię!" i "Obywatel" to dwa polskie filmy, które powalczą o widzów w ten weekend. Będzie im tym trudniej, że do kin wchodzą też: długo oczekiwany "Interstellar", nagrodzone w Cannes "Mapy gwiazd" i dotykający ważnych problemów społecznych "Śmieć".

 • Serialowy przewodnik

  ...do Stanów Zjednoczonych. Tymczasem Ula mówi Markowi, że Annie wpadł w oko przystojny instruktor jazdy, Mikołaja. Potem Mostowiak odwiedza Łagodę. Piotrek natomiast ustala, że mężczyzna, który od(...) płonącego budynku. Matthew ratuje młodego mężczyznę i jego matkę. Ocalały, Curtis, oferuje mu pomoc w zdobyciu dowodów obciążających Voighta. "Homeland" odc.6 Brody informuje agentów o śmierci...

 • Penelope Cruz wróciła do McConaugheya?

  Zaledwie trzy miesiące po ogłoszeniu rozstania aktorska para Penelope Cruz (32 l., ( "SEXiPISTOLS" ) i Matthew McConaughey (36 l. "Miłość na zamówienie" ) wprowadzają dziennikarzy w lekkie zdziwienie. Para zaczęła bowiem ponownie pokazywać się razem.