• Informacje na temat:

  przystojny mikołaj

Artykuły na temat: przystojny mikołaj
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Przystojny letnik uwiedzie Małgosię Jantar?

  Małgosia Jantar (Joanna Brodzik) wpadnie w oko przystojnemu biznesmenowi, który postanowi spędzić lato w pensjonacie nad rozlewiskiem. Adam (Mikołaj Krawczyk) od razu da jej do zrozumienia, że jest nią zainteresowany... Czy skradnie jej serce?

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • Mikołaj Roznerski: Lekcja miłości

  Jeszcze niedawno wydawało się, że Mikołaj Roznerski (33 l.) wreszcie znalazł kobietę swojego życia. Poważnie myślał, by ustatkować się u boku byłej Miss Polonii Marceliny Zawadzkiej (28(...) podejmowania jakiś szalonych działań - deklarował młody tata. Jednak rodzinna sielanka nie trwała zbyt długo, bo przystojny aktor zadurzył się w koleżance po fachu, Oldze. Ich romans rozkwitł w Londynie...

 • "M jak miłość": Wszyscy chcą ją uwieść

  Każda decyzja pociąga za sobą konsekwencje. Ta zasada dotyczy również Joanny Tarnowskiej z "M jak miłość". Kobieta w końcu odejdzie z kasyna, dzięki czemu... spotka kilku adoratorów. Wkrótce narazi się jednak byłemu szefowi, ponieważ jego biznes trafi pod lupę CBŚ.

 • Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski rozstali się?

  W czerwcu na jaw wyszło, że są razem. Teraz media obiegła wieść, że ten związek należy już do przeszłości. Wygląda na to, że Marcelina Zawadzka (28 l.) i Mikołaj Roznerski (33 l.) rozstali się.

 • Rozwód w "Pierwszej miłości"

  W ostatnim przed wakacjami odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mikołaj Krawczyk) podejmą trudną decyzję o rozwodzie.

 • Mikołaj Roznerski: Czy uporał się z trudną przeszłością?

  Przystojny, męski i utalentowany. Mikołaj Roznerski (35 l.) niezmiennie powoduje szybsze bicie kobiecych serc, a i sam nigdy nie był obojętny na wdzięki pań. Aktor ma za sobą wiele związków(...)". - Ona podała mi rękę w najtrudniejszym momencie, kiedy byłem na emocjonalnym dnie - wyznał Mikołaj w niedawnym wywiadzie dla miesięcznika "Twój Styl". - Widziała, co się ze mną dzieje... Wychował się...

 • James Bond ma konkurencję

  "Skyfall", 23. już ekranizacja przygód Jamesa Bonda, wciąż utrzymuje się na szczytach rankingów popularności. Przed Bożym Narodzeniem przystojnemu 007 wyrosła konkurencja., czyli bohater "Snowfall" - Mikołaj, święty Mikołaj, czyli agent h0-h0-7.

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski znów jest do wzięcia

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", nie ma szczęścia w miłości. Jak donoszą media, właśnie rozstał się z byłą Miss Polonia Marceliną Zawadzką po trwającym zaledwie kilka miesięcy związku. Przystojny aktor znów jest do wzięcia.

 • Z kim się zapomni?

  Graną przez Anitę Sokołowską Zuzę z serialu "Przyjaciółki" czeka w tym sezonie sporo zmian. Najpierw ognisty romans z przystojnym kolegą (Mikołaj Krawczyk). Potem zaś... nieoczekiwana wizyta matki.

Zdjęcia na temat: przystojny mikołaj
Wideo na temat: przystojny mikołaj
 • U "Przyjaciółek" szykują się rewolucje

  wyborem! Patrycja (Joanna Liszowska) po rozstaniu z Michałem (Marcin Rogacewicz) nie będzie długo samotna. Podczas spaceru z Mikołajem wpadnie na przystojnego rowerzystę. Tomek (Michał Czarnecki) okaże(...). Po egzaminie spotka na korytarzu jednego ze swoich profesorów, Wiktora Jeleńskiego (Paweł Deląg), który pogratuluje jej sukcesu. Przystojny i czarujący Wiktor będzie pod ogromnym wrażeniem Anki...

Dyskusje na temat: przystojny mikołaj