• Informacje na temat:

  przystojny oficer

Artykuły na temat: przystojny oficer
 • Bardzo zapracowany Paweł Małaszyński

  Przystojny Piotr z "Magdy M.", diabelnie niebezpieczny Grand z "Oficera" i wreszcie uroczy, profesjonalny Maks z "Lekarzy". To tylko niektóre role Pawła Małaszyńskiego. Aktor nie zwalnia tempa. Obecnie pracuje na planie filmowym i w teatrze.

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

 • "Komisarz Alex": Maciej Jachowski wraca na mały ekran po dwuletniej przerwie

  ...roku widzieliśmy go w 6. odcinku 7. serii serialu jako Wiktora Redlickiego. Ostatni raz przystojny aktor pojawił się na małym ekranie dwa lata temu. W 2016 roku wcielił się w dziennikarza portalu "Warszawskie Smaki" w "Na noże" oraz w oficera ABW w jednym z odcinków "Ojca Mateusza".  

 • Stanisław Mikulski nie żyje

  Stanisław Mikulski, aktor znany przede wszystkim jako odtwórca roli Hansa Klossa w serialu "Stawka większa niż życie", nie żyje. Zmarł w czwartek, 27 listopada, nad ranem. Miał 85 lat.

 • Apetyczny Krystian Wieczorek

  Jedną z głównych ról w najnowszej produkcji "Apetyt na życie" zagra aktor znany widzom między innymi z "Czasu Honoru", "Twarzą w Twarz" czy "Trzeci oficer".

 • Małaszyński w Legii?

  Trwają zdjęcia do serial u "Trzeci oficer". Czy Grand, w którego wciela się Paweł Małaszyński, będzie chciał zaciągnąć się do Legii Cudzoziemskiej, widzowie zobaczą już w nowym 2008 roku.

 • ...stracił przytomność w pracy na scenie... Wydaje się, że ma wszystko. Jest przystojny, popularny, ma poukładane życie prywatne. Od 14 lat jest wierny żonie, tancerce i choreografce Joannie Chitruszko(...) wcielił się w serialu Oficer. Tymczasem problemy zdrowotne Pawła Małaszyńskiego zaczęły się dwa lata temu. To wtedy, w kwietniu, po raz pierwszy zasłabł podczas przedstawienia, w Chorzowie...

 • Małaszyński nie zwalnia tempa

  Przystojny Piotr z "Magdy M.", diabelnie niebezpieczny Grand z "Oficera" i wreszcie uroczy, profesjonalny Maks z "Lekarzy". To tylko niektóre role Pawła Małaszyńskiego. Ten popularny aktor nie zwalnia tempa. Obecnie pracuje na planie filmowym i w teatrze.

 • Maria Maj: Miłość nie wszystko wybaczy

  Warszawy. W czasie wojennej zawieruchy znalazła się w niemieckim Wiesbaden. Gdy nastał pokój, poznała tam przedwojennego oficera Józefa Dąbrowskiego. Nie zostali wtedy parą, ale utrzymywali ze sobą(...). - Było lato 1962 r. Wchodzę przez bramę, przez którą wjeżdża też nyska. Wysiada z niej przystojny facet w ciemnych okularach i z miejsca żeśmy się pokochali... - opowiadała. Wreszcie miała ojca, ale...

 • Być jak... Artur Żmijewski!

  Trudno uwierzyć, że Artur Żmijewski kończy już 44 lata! 10 kwietnia, w dniu urodzin, przystojnego aktora, będzie można zobaczyć na małym ekranie w filmie Andrzeja Wajdy "Katyń".

Wideo na temat: przystojny oficer
 • Poznasz przystojnego bruneta

  Najnowsza komedia Woody'ego Allena to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji. Po zmysłowej wycieczce do Hiszpanii ("Vicky Cristina Barcelona") i bawiącym do łez powrocie do Nowego Jorku ("Co nas kręci, co nas podnieca"), mistrz komedii rozpala namiętnościami rozważny i romantyczny Londyn! Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts,...

 • Agenci

  Agent wydziału do walki z przemytem narkotyków i oficer wywiadu marynarki są w sytuacji bez wyjścia. Kradną pieniądze gangsterów i zamierzają je przekazać na dobre cele. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcami są mafiosi.

 • Salt

  Oficer CIA, Evelyn Salt (Jolie) złożyła przysięgę służby dla ojczyzny. Jej lojalność została jednak wystawiona na próbę, kiedy jeden ze zdrajców oskarżył ją o bycie rosyjskim szpiegiem. Aby uniknąć aresztowania, Salt musi uciekać wykorzystując swoje umiejętności i lata doświadczeń. Jej wysiłki zmierzające do udowodnienia własnej niewinności wzbudzają jednak sporo wątpliwości co do motywów jej działania. Rozpoczyna się polowanie, które ma na celu aresztowanie agentki i poznanie jej prawdziwej...