• Informacje na temat:

  przystojny włoch

Artykuły na temat: przystojny włoch
 • Poszła w tango z przystojnym Włochem!

  Tamara Arciuch, czyli Anna Gruszyńska z "M jak miłość", od kilku tygodni intensywnie trenuje taniec pod okiem Stefano Terrazzino, czyli Stefano z "Ja to mam szczęście!". Już w czwartek aktorka i tancerz razem pójdą... w tango. Poznajcie szczegóły.

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Inga w nowej pracy poznaje przystojnego Włocha o imieniu Francesco (gościnnie: Stefano Terrazzino). Okazuje się, że tajemniczy obcokrajowiec jest prezesem...

 • "Obce ciało" : Grochowska z pejczem, Buzek w habicie

  Agnieszka Grochowska, Weronika Rosati oraz Agata Buzek znalazły się na plakacie nowego filmu Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". Obraz trafi do kin 5 grudnia.

 • "Ranczo": Magdalena Waligórska wyszła za mąż podczas weekendowej wyprawy do Rzymu!

  Magdalena Waligórska i młodszy od niej od niej o 7 lat Mateusz Lisiecki poznali się i zakochali w sobie 2 lata temu podczas przygotowań do wspólnych występów w sztuce "Wysokie napięcie" w Teatrze Nowym w Zabrzu. Premierowy spektakl zagrali już jako para... Przystojny aktor oświadczył się swej wybrance w przeddzień tegorocznych Walentynek.

 • Clint Eastwood: Grzeszne życie Brudnego Harry'ego

  Z Clintem Eastwoodem - w maju skończy 85 lat - jest pewien problem. Czołowy moralista Hollywood prowadzi bowiem całkiem grzeszny żywot.

 • Aneta Zając w końcu jest szczęśliwa! Jej nowy związek kwitnie!

  Miłość Anety Zając (36 l.) kwitnie, ale latem jej związek z przystojnym muzykiem czeka poważna próba! Czy zakochani dadzą sobie radę?

 • Pussycat Dolls: Randka w internecie

  Kimberly Wyatt, 24-letnia wokalistka grupy Pussycat Dolls, opowiedziała o swojej najgorszej randce w życiu. A zapowiadało się bardzo obiecująco, bo przystojny Włoch szybko zawrócił w głowie seksownej blondynce.

 • "Pierwsza miłość": Kim jest tajemniczy mężczyzna u boku Anety Zając?

  ...przystojny Włoch jest obok niej, że to u jego boku czuje się szczęśliwa... - Stefano jest dla mnie jak brat - stwierdziła w ostatnim wywiadzie Aneta Zając, dodając, że pogłoski o jej romansie z tancerzem...

 • Czym Mussolini uwiódł miliony?

  "Zwycięzca" ("Vincere"), reż. Marco Bellocchio, Włochy 2009, dystrybutor Against Gravity, premiera kinowa 22 października 2010 roku.

Wideo na temat: przystojny włoch
 • Czarujący Stefano Terrazzino

  Stefano Terrazzino, popularny tancerz, wystąpi w drugim sezonie serialu "Linia Życia". Przystojny Włoch wcieli się w rolę Czarka, speca od marketingu i reklamy, który będzie miał za zadanie wypromować linię napojów energetycznych Igora (Tomasz Ciachorowski) i Ewy (Julia Pogrebińska).

 • Zwiastun 7. odcinka "Przyjaciółek"

  Inga (Małgorzata Socha) w nowej pracy poznaje przystojnego Włocha o imieniu Francesco (Stefano Terrazzino). Okazuje się, że tajemniczy obcokrajowiec jest prezesem zagranicznego inwestora banku. Jego zadaniem jest wprowadzenie zmian w strukturze zespołu. Wszystkie kobiety pracujące w banku są pod ogromnym wrażeniem Francesco. Jedyną osobą, która nie podziela tych zachwytów, jest Zuza (Anita

Dyskusje na temat: przystojny włoch