• Informacje na temat:

  pseudonim artystki

Artykuły na temat: pseudonim artystki
 • Oto, co Kora powiedziała dwa dni przed śmiercią. Siostra artystki wyjawiła jej słowa

  ... imienia. Na jej grobie na Wojskowych Powązkach w Warszawie każdego dnia pojawiają się świeże kwiaty. Z kolei starsza o siedem lat siostra artystki, Anna Kubczak, w rozmowie z "Wprost" opowiedziała(...) artystyczny pseudonim) i Anna wcześnie weszły w dorosłe życie, wyszły za mąż. Dwaj bracia zmarli w młodym wieku z powodu alkoholizmu. "Dwa dni przed śmiercią, kiedy praktycznie była nieprzytomna, ocknęła się...

 • Lari Lu "Nad ziemią": Była wokalistka Varius Manx debiutuje solo

  Lari Lu to debiutująca solowo artystka wytwórni Innersong, związanej z firmą Nextpop, dla której nagrywają m.in. Bokka, Kari i Fismoll. Pod tym pseudonimem kryje się Anna Józefina Lubieniecka, była wokalistka Varius Manx.

 • "M jak miłość": Zawsze pod prąd

  Iga Krefft to dla telewidzów Ula z serialu o Mostowiakach. Ale artystka ma także drugie wcielenie – śpiewa pod pseudonimem Ofelia.

 • Olga Bołądź powraca jako agentka

  Wiosną na antenę Dwójki trafi miniserial na podstawie scenariusza głośnego filmu Patryka Vegi "Służby specjalne". Jedną z głównych ról zagrała w nim Olga Bołądź. Aktorka pojawi się też w wersji telewizyjnej tej historii.

 • Mel B. w żałobie. Nie żyje jej ojciec

  Melanie Brown (41 l.), znana pod pseudonimem ​Mel B., przeżywa wielki dramat. Niedawno zmarł jej ukochany ojciec. Mężczyzna od kilku lat chorował na raka.

 • FKA Twigs, Palma Violets i inni wystąpią na Orange Warsaw Festival

  FKA Twigs, Palma Violets, Baasch oraz KARI to nowi artyści, którzy pojawią się na Orange Warsaw Festival 2015.

 • Tak rodzina chce zarobić na Villas

  Syn Violetty Villas, Krzysztof Gospodarek, postanowił zastrzec pseudonim matki jako... znak towarowy!

 • Madonna: 30 lat "Like a Virgin"

  To jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, a zarazem jeden z tych, który wywołał sporo skandali. 12 listopada 1984 roku ukazał się "Like A Virgin" Madonny.

 • Kuriozalne żądanie Dody

  Piosenkarka oświadczyła, że nie zamierza koncertować w swoim rodzinnym mieście - Ciechanowie, dopóki... jej pseudonimem nie zostanie nazwana jedna z ulic miejscowości.

 • Audioriver 2015: Kolejni wykonawcy ogłoszeni

  Płocki festiwal ogłasza kolejnych artystów, którzy wystąpią w Płocku w dniach 24-26 lipca. Na Audioriver zagrają m.in.: High Contrast, Roni Size, Icicle oraz Audion.

Zdjęcia na temat: pseudonim artystki
Wideo na temat: pseudonim artystki
 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • 2 dni w Nowym Jorku

  Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja "Dwóch dni w Paryżu", porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody'ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym...